| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Imi dati si mie niste intrebari amuzante de pe TPU va rog? Ca sunt foarte trista si vreau sa-mi ridic putin moralul.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Stii, intrebarea ta ar fi trebuit pusa la "Conversatii" sau "Timp Liber".
Daca puneai intrebarea la categoria corecta poate iti dădeam un raspuns folositor happy

Pa, pa;]

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Da tu nu cauti ma singura? la trivia/amuzante gasesti tot felul sau glume pe net! lenea asta ce face din om...

| Mmmmaaaaddddyyyy explică:

@zdrangoi buna aia cu Georgiana intrebabarolling on the floor)).