| onitza98 a întrebat:

Nu am chef de nimic...Ma simt slabita si nu am pofta de viata. Vreau doar sa dorm[laughing].ce pot face sa-mi ridic >moralul?:*: funditabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Gaseste-ti un hobby. Si eu am trecut acum un an si ceva prin aceasta situatie si m-am apucat de scris. Scriam povesti, poezii, mi-am facut un blog, le citeam pe ale celorlalti si, la un moment dat, interactiunea cu ceilalti mi-a facut bine. Daca nu iti place literatura incearca cu fotografia, cu desenul, in fine, tot ce te-a atras pana acum dar caruia nu i-ai dat importanta. Iti vei da seama apoi ca, oricat de mult timp ai petrece singura pentru acel hobby, vei ajunge apoi sa interactionezi cu lume noua. Ceea ce nu trebuie sa faci sub nicio forma este sa dormi. Pentru inceput iesi putin prin oras la o cafea, la o inghetata, depinde cum este vremea in Romania si, in special, in orasul tau. Relaxeaza-te! happy

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Daca esti slabita de ce nu dormi? Cand te vei trezi vei avea mai multa energie.Cand te trezesti si tot nu ai chef de nimic iesi afara.Eu cand eram slabita ieseam afara la aer sau du-te la cofetarie cu prietenii sau taie iarba laughing. Succes!

| DanyAlex a răspuns:

Fa focul. Bear Grylls (de pe Discovery), spune intotdeauna, ca focul ridica moralul.

| 토냐 a răspuns:

Vezi un film bun! Iesi afara! SAU fa putin sport si asculta muzica!♥^^♥ Sunt sportiva de performanta si la mine se impaca foarte bine sportul cu muzica♥♥^^