| JustMelavJustMe a întrebat:

Imi plac mult bancurile, in timpul liber citesc pe net, si am ajuns sa lecunosc. INventa-ti cateva (nu multe) Am chef sa rad si nu gasesc nici un banc sau vreo gluma care sa n-o stiu. Sau care chiar sa-mi placa! Cele mai multe si mai bune primesc funda!

Răspuns Câştigător
| smilewithme a răspuns:

Bunica si cu bunicu erau in calduri si nu stiau cum sa trimita nepoteii la plimbare...asa ca bunicii ii vine o idee, cheama nepotii la ea si le spune: voi stati in camera asta ca bunica si cu bunicu se duc in camera cealalta sa se pregateasca de moarte.
copii speriati o suna pe mamica lor :" mama! mama! bunica mi-a spus ca ea si bunicu se pregatesc de moarte"
la care maicasa:"vaii! duceti-va repede la ei si uitati-va daca sunt bine"
zis si facut
se duc copii in camera bunicilor si striga in gura mare" mama! bunica e deja moarta dar bunicu inca mai mista din fund"

2 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

How do you call a person who's afraid oh Santa?
Claus-trophobic.

Cosmarul unui PC:001111111011010000100100101101000001011112

| remusbb a răspuns:

I: cum poti prinde un iepure?
R: Iei un BCA o varza si piper
practica : pui piper pe varza si BCA in spatele verzei
cand vine iepurele mananca din varza si stranuta si da cu capu de BCA

Era odata Bula si cu Strula si dormeau aman2 intr-o camera intr-un pat Bula statea sa margine Strula la perete in fiecare seara hotii il bateau pe Bula care statea la margine
si se hotarara sa faca schimb de locuri si cand au venit hotii au spus
hai sal mai batem si pe asta de la perete laughing