| EllyCA a întrebat:

Imi puteti da si mie informatii despre Samsung S3350 Ch@t 335?
multumesc anticipat!laughing

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Este un telefon, practic.

| Kazimir a răspuns:

E telefon, poți face poze cu el, poți intra pe internet, vine in diverse culori, nu are butoane, e facut de Samsung, etc.
Destule detalii?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cu placere !

| Forevăr a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

*nu apare casuta de raspuns *
Avand in vedere ca este T\A
: - Face s*x cu cine vrei tu
- ìl poti folosi ca telecomanda universala
Cam atat.

| Gandăr a răspuns:

E un telefon.
E de la firma Samsung.
Caută pe net. happy

Ai pentru ce!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Are touchscreen de 15kg
are mp1
Nu poti apasa cu degetele mainii ci doar cu picioarele

| βėan a răspuns:

1.Ai gresit categoria.
2.Am si eu.L-am luat doar pentru WiFi.

| Lightning1997 a răspuns:

Doar cu 2 categorii mai sus trebuia pusahappy
e tare telefonulwinking

| TheDubstepMan a răspuns:

Pai... Poti intra pe internet, poti intra pe TPU si poti pune altundeva intrebarea asta... x-(

| ILoveMyBed a răspuns:

Am eu, e telefon, are tastatura querty ( sau cum so scrie), are senzor, parca are touch screnn, marca Samsung, cu multe butoane, poate fi cumparat de la cosmote, Vodafone, Orange sau de unde vrei,... si pune-o la alta categorie

| βėan a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Am si eu si n-are touch.Chestia aia pe care misti se numeste trackball.

| ILoveMyBed a răspuns (pentru βėan):

Stiu devil ( majusculele robotelului)

| mihaelabalan a răspuns:

Design: Clasic, Extindere memorie: Da, Sistem de operare: Fara sistem de operare, Numar display: 1, Marime display: 2.4", Rezolutie display: 240 x 320 pixeli, Display 3D: Nu, Camera foto: Da, Camera 3D: Nu, Rezolutie camera: 2 megapixeli, Rezolutie maxima a camerei: 1600 x 1200, Autofocus: Nu, Blitz camera: Nu, USB: Da, Iesire HDMI: Nu

| Never2011 a răspuns (pentru mihaelabalan):

Mihaela daca ai tel din asta am si eu da unde e USBu sa-l pot pune prin PC ca tot nu gasesc sau trebuie special te rog care care stie?! URGENT!