| TrOlLeR a întrebat:

Imi puteti da un link unde pot downloada muzica "It's Peanut Butter Jelly Time!"? Vreau cat mai repede va rog! P. S... Fara sa platesc.Scuzati categoria dar asta este cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| Lisa a răspuns:

Deci...cauta si tu pe gugal( da un sarci) si scrie "Download from Youtube". Downloadeaza programul apoi deschide-l si... scrie acolo de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=Z3ZAGBL6UBA si da-i download. apoi asteapta ca sa se descare.

Bafta boy!

Btw, exista categoria Filesharing/linksharing.
Ati plans atata dupa categoriile astea si nimeni nu le foloseste.

1 răspuns:
| TrOlLeR explică:

Multumesc!