| Albert_9247 a întrebat:

Imi puteti spune bancuri cu bula?

Răspuns Câştigător
| SlayerPro a răspuns:

Bula are de făcut pentru scoală propoziții.
Se duce la mama lui care gătește:
B:Mama, zi-mi o propoziție.
M:Taci ca-ți dau cu tigaia-n cap!
Se duce la tatăl sau care se uita la un meci de fotbal.
B:Tata, zi-mi o propoziție.
T:Ura! Ura!
Se duce la sora lui care recita o poezie.
B:Sora, zi-mi o propoziție.
S:Tarzan în chiloți de piatra! Tarzan în chiloți de piatra!
Se duce la fratele lui care se joaca cu doua fete cu coarda.
B:Frate, zi-mi o propoziție.
F:Sari tu prima! Sari tu prima!
La scoală profesoara zice:
P:Bula, citește propozițiile.
Bula citind.
B:Taci ca-ți dau cu tigaia-n cap!
P:Bula chem directorul.
B:Ura! Ura!
P:Bula, tu ști cine-i directorul?
B:Tarzan în chiloți de piatra! Tarzan în chiloți de piatra!
P:Bula te-arunc pe geam!
B:Sari tu prima! Sari tu prima.laughing
Sper ca am fost de folos.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgiana a răspuns:

Bula statea linistit in fotoliu bea o bere si se uita la meci.Vine nevastasa nervoasa si ii trage o tigaie in cap.
-Ce ai nevasta ai innebunit?
-Ce este cu biletul asta in buzunarul tau\"laura 0799221545\"
-E numele si numarul calului pe cere am pariat!
Dupa 10 min nevasta il pocneste iarasi cu tigaia in cap.
-Ce ai nevasta ce s-a mai intamplat?
-TE-A SUNAT CALUL!
Merge bula intr-o zi cu bunica-sa la piata.Vede bula 10 lei si o intreaba pe bunica-sa:
-Bunico pot sa iau bani?
-Nu! ca ce e pe jos pe jos ramane.
Merge bula mai departe si vede 20 lei si o intreaba iar pe bunica-sa:
-Bunico pot sa iau bani?
Bunica ii raspunde:
-Nu! ca ce e pe jos pe jos ramane.
merge bula mai departe si era o groapa, bunica lu bula nu a vazut-o si a cazut in ea. Ii zice la bula:
-Bula ajuta-ma sa ma ridic!
Bula ii zice:
-Nu! ca ce e pe jos pe jos ramane.

Bula se duce sa pescuiasca. Dupa o vreme, prinde un peste.Vezi Doamne, era pestisorul de aur.

Pestisorul: Bula, nu ma minca. Da-mi drumul si iti indeplinesc 2 dorinte
Bula:Vreau sa mi-o aduci aici pe Claudia Schiffer.

P:Nu se poate, dom-le, nu stii ce ocupata este? Este imposibil sa ti-o aduc aici. Spune ce-a de-a doua dorinta...

B: Vreau ca Iliescu sa cistige din nou alegerile...

P: Si cum ziceai ca o cheama pe aia?

| Deea a răspuns:

Exista googlewinking

Răspuns utilizator avertizat
| ana123_1802 a răspuns:

Tatal lui bula ii spune lui bula: Bula! ia vino la mine
B: Bn!
T:bula ia bani astia si i-am o palarie verde nu prea verde dar verde sa fie
B: bine
se duce bula la magazin si intreaba
B:bunaziua aveti o palarie verde nu prea verde dar verde sa fie?
V:Nu!
adoua zi se duce iar bula
B: bunaziua aveti o palarie verde nu prea verde dar verde sa fie?
V:Nu!
a doua zi vanzotoarea il suna pe director si directorul vine
B:bune ziua aveti o palari verde nu prea verde dar verde sa fie?
D: dar nu vrei tu un sut in cur nu prea in cur dar in cur sa fie? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un pic porcoasa, dar amuzanta:Bula si cu fratele lui geaman, Remus, erau in burta la mama lor si jucau carti.Deodata Bula arunca cartile zicand:
-Eu nu ma mai juc...
-De ce mai Bula?
-Pai...este unul chel care se uita in cartile mele!laughingSper sa va dati seama cine-i ala chellaughing...

| aly_4607 a răspuns:

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc in padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci in padurice!