| Nick2012 a întrebat:

Îmi puteţi da nişte bancuri noi cu bulă?
Fundă happy

Răspuns Câştigător
| Liviutzuuuu a răspuns:

Uite iti dau eu : Bula pe messenger vorbeste cu o fata.
Insista bula sa primeasca niste poze cu ea.
LA care fata nervoasa: Ma! Tu esti asa disperat sa ai o poza cu mine?!?!?!
La care bula: Hoooo nu te enerva, doar ca erai ultimul pokemon care imi lipsea din colectie.
Bula si strula fac contrabanda de tigari, si cand sa treaca vama bula i arata la strula cum sa faca: Noaptea incepe bula sa isi bage tigari la tricou si trece. Dintr-odata aud vamesii si striga: Stop! Cine-i Acolo!?
Miau. Miau... Miau
Aaaa e doar o mata.
Vazand strula ce trebuie sa faca trece si el. Dinnou vamesii Stop Cinei Acolo!?!?!
Inca o pisica!

Bula la scoala :
- Ce meserie au parintii vostrii? intraba profesoara
- tata e inginer, zice Gheorghe
- tata e mecanic, zice Ionel
- tata e sef, zice Bula
- cum asa Bula? intreaba mirata profa
- are 500 de oameni sub el
- cu ce se ocupa deci?
- taie iarba-n cimitir...

Bula la doctor, avea 3 testicule.
Bula: Doctore, am o problema intima...
Doctoru`: Spune Bulisor.
Bula: Stiti. Impreuna avem 5 testicule...
Doctoru`: Deci tu nai nici una?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru ce ai google?

| Nick2012 explică (pentru Musique):

Pentru măta am google loser

| Musique a răspuns (pentru Nick2012):

Mă copilaș, să înveți să scrii corect, și după să mă înjuri.Bine?

| Nick2012 explică (pentru Musique):

Vai doamne da uni copii sunt chiar proşti rău sunt analfabeţi, handicapaţi ca şi tine musique tu te enumeri printre acei copii

| Ashadow a răspuns (pentru Nick2012):

Aoleo! Norocul nostru ca te-a inzestrat pe tine natura cu suficienta sanatate mentala si pentru "uni copii". Unii e cu 2 de i desteptaciunea pamantului.Dar lasa tu continua sa injuri ca sa am de cine sa ma rad.

| Zendaa a răspuns:

Am făcut o bulă dar s-a spart.

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata cu bule.

| Ashadow a răspuns:

Nu pot, am febra musculara la degete

| umbrax a răspuns:

Cauta pe google

| 00AName00 a răspuns:

NO!

| neaivan a răspuns:

La ora de astronomie inspectorul este avertizat ca elevul Bula este un pic traznit. Dupa ce profesorul preda ora, inspectorul intreaba:
– Are cineva o intrebare?
Bula ridica mana si intreaba:
– Ce distanta este intre Pamant si Luna in a 250 zi a anului?
Profesorul nu stie si il intreaba pe inspector ce sa raspunda. Inspectorul ii spune:
– Da-i si tu un raspuns evaziv!
Profesorul se apropie de Bula si ii spune incet:
– Bula daca mai pui astfel de intrebari te bag in p***a matii! Bula si carnetul de note
-Mama, m-a batut tata de doua ori azi, nu’s ce naiba a avut, zice Bula.
– Pai de ce?
– Prima oara cand i-am aratat carnetul de note si a doua oara cand i-am spus ca e al lui de cand era elev. Bulă la spital cu nevastă-sa
Intră Bulă in spital așteptând pe hol să vină medicul cu vestea cea mare.
După un timp vine medicul și zice:
- Felicitări Bulă, zice medicul. Aveṭi un băieṭel frumos și sănătos.
Bulă fericit își ia nevasta și copilul și pleacă acasă.
Când iese din spital ce să vezi:
Bulă iese cu copilul in brate și nevastă-sa cu burta la gură. Bulă la ora de religie
- Care este cel mai mare păcat din lume, Bulă?
- Iubirea de sine, răspunde Bulă.
- Bravo Bulă, ești inteligent.
- După cum ști, ce-i păcătoși se duc în iad iar cei milostivi se duc în rai.
- Stiu domnule profesor, răspunde Bulă.
- Bulă, unde crezi, c-o s-ajungi?
- Având în vedere, că nu beau, nu fumez, nu umblu cu fete, o să ajung în rai.
- Bine Bulă, dar ce te face să crezi că ajungi în rai și nu în iad?
Bulă:
- Păi da, domnule profesor, iadul este pentru păcătoși nu pentru proști.

| TheGenius a răspuns:

As putea, dar mi-e lene...

| DeadlyXd a răspuns:

Da, îţi pot da, de ce întrebi?