| Mitsa a întrebat:

Imi puteti spune niste bancuri, dar scurte.big grin
Sa nu fie prea lungi.batting eyelashes
fundita pentru. bancuri scurte!kiss

Răspuns Câştigător
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Uite aici cateva:
Discutzie intre doi soti:
- Iubitule, de ce iesi pe balcon de fiecare data cand cant? – intreaba sotzia.
- Ca sa vada vecinii ca nu te bat, – raspunde sotzul.

Un moş mergea pe stradă cu o sacoşă în mână. Deodată, se împiedică de bordură şi cade peste sacoşă:
- S-au dus ouăle mele.
O babă îl întreabă:
- Aoleo… aveaţi ouă în sacoşă?
- Nu, cuie!

Discuţie între doi cerşetori:
-Ce, acum eşti ciung?
-Ce să fac? Când eram orb primeam doar bani falşi!

Doi moșnegi se întâlnesc:
- Ce mai faci, Vasile?
- Uite, am fost la femei.
- Și cum a fost?
- Mai curat decât la bărbați.

I: Cum se numeste gaura fundului la barbati?
R: Anus
I: Dar la femei?
R: Bonus

Daca te casatoresti si iei o femeie frumoasa nu e bine ca peste putin timp devine a mai multora, iar daca iei una urata este mai rau ca toata viata ramane numai a ta.

Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist…acum m-am zgarcit…ii arat doar un deget.

Sotul: La ce-ti mai pui sutienul ala? Si asa nu ai ce sa bagi in el!
Sotia: Si tu de ce porti chiloti?

Naufragiaza o corabie. Un pasager se apropie inot de capitan si-l intreaba:
– Capitane, cat avem de inotat pana la cel mai apropiat pamant?
– Trei kilometri.
– In ce directie?
– In jos!

Sotul catre sotie: "Ai vazut-o, draga, pe tanara aceea care zambea la mine
?"

Sotia: "Nu-i nimic iubitule, si pe mine m-a bufnit rasul cand te-am vazut prima oara…"

Un cetăţean merge la casa de bilete a aeroprtului J. F. K. şi îi spune domniţei de acolo:
− Un bilet pînă la Pentagon aş dori şi eu, vă rog!
− Păi, stimabile, avionul ăsta nu merge la Pentagon...
− Pe pariu?

Un tip isi intreaba sotia: "Iubito, cand o sa mor, o sa plangi mult?

"Bineinteles, iubitule. Doar stii ca eu plang pentru orice fleac….

Un om merge la un centru de închiriat schiuri.
- Aveţi schiuri si clăpari mărimea 56?
- Ce mărime?
- 56.
- Dar la ce vă mai trebuie schiuri?

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia.
-Ei, s-a dat ****
-Si eu, proasta, am luat pensia.

-Mami! Tata iar s-a imbatat!
-De unde stii?
-Barbiereste oglinda din baie

Cum se numeste femeia care stie mereu unde este sotul ei?
- VADUVA

Cand m-am nascut aveam doua variante : sa fiu baiat sau fetita. Am ales-o pe prima ca am preferat sa termin de supt dupa 1 an decat sa ma apuc de la 14.

Un tip intra intr-un magazin cu obiecte pentru vinatoare.
-Buna ziua, aveti pantaloni de camuflaj?
-Aven dar nu-i gasim!

Cum se obtine lumina cu ajutorul apei?
Spaland geamurile.

Femeile sunt ca medaliile olimpice : trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti
atirna de git o viata intreaga.

Un copil o intreaba pe ma-sa:
- Mami, mami, cum se poate ca si tu esti alba, si tata-i alb, iar eu sunt negru?
- Pai dragul mamii, la ce chef a fost atunci. bucura-te ca nu latri! Sper sati placa funda?

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Tu esti Mircea?

Nu.

| alexpr2000 a răspuns:

Un doctor il intreaba pe un muzician:
ce ai patit la ****?
nimic m-a zgariat nevastemea