| cristina34567777 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste mesaje amuzante de craciun. happy cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Me4ever1 a răspuns:

Pai. o sa iti raspund tot printr-o intrebare: ce cadou i-ai da lui Smiley de craciun? Eu i-as trimite un desen facut de mine pe care am desenat o mare fata zambitoare. dar poate il incurca mosu si crede ca (,) cadoul e pentru cei de la yahoo laughing))

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

"Salut. Vei avea un Craciun fericit laughing))" Este amuzant prin faptul ca nu e amuzant laughing) Adica ai inteles ca nu intelegi nu?

| Otto2014 a răspuns:

Craciun fericit c***e!

Răspuns utilizator avertizat
| muziclive a răspuns:

Iti urez un Craciun pli de noroi, bucurie alaturi de bradul si bunica ta si nu uita sa iti mananci orezul... funda?