| anonim_4396 a întrebat:

Imi raspundeti si mie hai please cala conversatii nu vrea nimeni sad

Buna TPU. deci era un site unde uploada-i comicuri adica le faceai in paint si salvate din calculatorul tau nu merge ca trebuie sa le uploadezi de pe un site.

Nu stiu siteul sad Daca mi l-ati putea da, era unul cu o imagine neagra si un chenar cu upload l-am primit o data cand nu am facut un comic bine adica l-am slavat direct din calculator.

Imi dati va rog acel site?

puppy dog eyes * fuge in cusca cu botul pe labe *

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Www.imgur.com

1 răspuns:
| TraficantaDePufarine a răspuns:

Da, cum a zis @LoL