| JustinEIubyMeu a întrebat:

Imi spuneti si mie glume ca am chef sa rad! cele mai tari primesc

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

Doi oameni:
-buna! ce faci?
-bine
-pai cum bine, ca vad ca stai in copac
-asa ma relaxez eu
-pai copacul are spini
- imi place sa fiu intepat
-spinii asunt toxici
-ba...tu ma crezi prost? eu ma urc in copac dupa ce ma asigur ca nu m-am spalat de un an. Ca nu las eu sa intre toxina in mine, eu o elimin pe spinii prosti din copaci...

M-am dus la doctor si i-am spus ca m-am lovit la picior in doua locuri. El mi-a spus sa nu ma mai duc nicioadata in locurile alea.

1 răspuns:
| florina_8116 a răspuns:

La inchisoarea de femei:
gardianul: fetelor, astazi am doua vesti, una buna si una rea. pe care o vreti prima?
fetele: pe cea buna
gardianul: azi va schimbam chilotii!
fetele:intre voi...

care este asemanarea dintr-o soacra si o bere?
Amandoua fac spume la gura si amandoua sunt bune reci.