| anonim_4396 a întrebat:

imi ziceti si mie cum faceti comicurile funda!

Răspuns Câştigător
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Zic eu! 1.deci te uiti in tot calculatorul sa vezi daca ai paint 2. daca il vezi da click pe el. 3. apoi iti arata mai sus un creion dai pe el. 4. langa creion main departe sunt niste lini groase subtiriri, asa. 5. dai pe o linie si incepi sa desenezi :D 6. Apoi il pui pe imgur.com 7. si in final copiezi linkul si il pui pe TPU :P
http://i. imgur.com/Ps4a0. png? 8482

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Eu le fac la telegraf!

| Cretaker a răspuns:

Ba, nu stiu...de ce nu faceti si voi altceva, apucati-va de After Effects, Cinema 4D, ZBrush...sunt atatea chestii digitale minunate care le poti face.

Sau poate faceti un joc pe tema TPU, cu GameMaker 8 sau FPS Creator.

ca iar zic astia ca plagiati sau ca arata nustiucum.

Răspuns utilizator avertizat
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

@Babiiigirl da merge dar este un paint care il avem toti de la inceput in calculator big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

Ai nevoie de paint si de talent!

| Forevăr a răspuns:

LolaXLillyNuSpunenimic : dar cu altfel de paint nu merge? big grin