| TatSergiu a întrebat:

sal t/a... ce mai faceti? big grin deci voi ziceti ca eu distrug t/a... cu ce? straight face
ca fac comicuri? sunt alti care fac comicuri si ei nu distrug t/a? nu
si ce daca is naspa comicurile mele? straight face macar incerc
in fine bye bye t/a

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Unul a plecat. Mai avem 1000.

| ViezurE a răspuns:

Incearca sa le faci macar mai frumoase...Adica sa le desenezi mai bine sa inteleg si eu ce e ala.

| Mişaaa a răspuns:

Am reușit!

| Polaris a răspuns:

Ours is breaking.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu mai incerca!

Lasa comicurilepe seama celor care se pricep!

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Lasati-i si pe ei sa faca daca altceva mai bun nau de facut asta e si daca nu vreti sa vedeti comicurile lui nu mai dati clik ca doar nu sunteti batuti in sfecla sa dati clik pe tot ce vedeti oh go on. Sau ma rog majoritatea nu sunteti whistling.

| PedoBearxD a răspuns:

*sarcasm*
O dragă, de ce pleci? O să reușești, continua să desenezi!
*sarcasm off*
Dacă nu te mai întorci îți dau o bere. Hai saluuuuut happy