| T13 a întrebat:

In atentia baietilor(fetele or sa ma injure pentru intrebare), ca sa mai radem si noi in lumea asta trista din cauza crizei : De ce credeti ca UNELE fete se comporta, UNEORI, ca niste lezby? Daca nu stiti sa raspundeti, dati si voi exemple de fete pe care le-ati vazut comportandu-se ca niste lezby, linkuri, etc. Funda pentru cea/cele mai amuzante lezby!

Răspuns Câştigător
| HinoKahoko a răspuns:

Hm... interesanta intrebare. Ei bine, in calitate de fata pot spune ca da, unele fete se comporta ca niste "lezby". Dar, chiar crezi ca e un motiv ascuns pe la mijloc? Vreau sa spun, de ce crezi ca UNII baieti se comporta, TOT TIMPUL, ca niste homo (Sau gay, cum vrei tu)? xD nu exista un motiv, asa-i? Doar asa...iti vine dintr/o data sa stai aproape de o persoana apropiata (de obicei de acelasi gen), cateodata sa te imbratisezi sau chestii iar consecintele aceste actiuni privite de 30 de martori din sala de clasa sunt urm:
1. Sunt numite lezby
2. Sunt luate peste picior
3. Sunt numite lezby

Capiche?

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce-ai ma...ti se par ele lesbi?
http://scrapetv.com/News/News%20Pages/usa/images-4/lesbians-kissing.jpg
...*fuge pe redtube...*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca sa iti faca in ciuda

| Bya132 a răspuns:

*înjură de mamica lui T13*

| Bastet a răspuns:

...dar eu mă comport mai mereu ca unasad

| giuly a răspuns:

*il injura pe T13*

Răspuns utilizator avertizat
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Oh god,am una in clasa asa xD care e obsedata de o prietena de-a mea,deci cand o vede striga *o cheama oana* Oanaaaaaaaa! si apoi sare pe ea,sta mereu in pauze cu ea pe hol, o imbratiseaza*oana respingand-o lol* dar e amuzant, cred ca asa s-a obisnuit si o face din atentie*noi mereu ne amuzam zicand ca ea e lesby* laughing

| elena a răspuns:

Vai, tu... vrei niste link-uri cu lezby si chiar si amunzante?!
Vai, tu...scrie youtube-lezby, uita-te si distreaza-te!

Eu nu am chef de injurat, intr-adevar este criza, dar filmele deocheate nu ma pot face, sa uit de acest lucru. Vizionare placuta!

| sceptic a răspuns:

Si te exciti?
Sunt libere, nu stiu care e problemalaughing

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Lollaughing
Eooooo sunt "lezby"
mereu ma imbratisez cu prietena mea cea mai buna deci sunt "lezby"

ps. gluma, nu sunt lezbbyy:-&

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu exista lesby ci fete care nu l-au intalnit inca pe Chuck Norris

| Minks a răspuns:

Ma, si care e problema? Hai, cand vad 2 baieti ca se ling e de-a dreptul respingator, dar cand vad 2 fete mi se pare chiar misto. happy

| BeLLa_8336 a răspuns:

Colege mele se pupa in ore,pana o zis profa : ``Fetelor sunteti bine?``,ele: ``Daaa-``, profa:``Cam lung ``DAA-ul``, psiholoaga e la etaju 2 pe dreapta `` rolling on the floor)

| Anonymus3000 a răspuns:

Asa fac mai multe colege din clasa si nu gasesc vreo explicatie poate chiar sunt lezby laughing

| LovعlyFeelings a răspuns:

Da,cred.Am 2 colege in clase mai "plinutze" pe care baietii le dau la o parte.Si cum nu sunt bagate in seama, se baga ele singure :]]. Se saruta, isi dau palme la qur sau isi pun mainile pe sani;-j.

| ALEXTZU a răspuns:

Bai frate dar ai pus pe intrebare.e buna intrebarea.eu am cateva fete in clasa parca ar fu lezby la felul cum isi da limba unea alteia

| PeAfara a răspuns:

Rasistule!

| Mdiidn a răspuns:

Ca baietilor le plac fetele asa senzuale...sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai taci dreacu!

| Maskeried a răspuns:

Tu de ce ai face-o?