| Doarunaltutilizator a întrebat:

Stiti niste glume din alea amuzante? dati exemple.

8 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Merge unu' la doctor si-ncepe sa-i spuna:
- Doctore, in fiecare dimineata la ora 7 ma c@c. Dar in fiecare dimineata, fara exceptie. Nu mai stiu ce sa fac!
Doctorul il intreaba ce e rau in asta, pentru ca pare normal, iar pacientul ii raspunde:
- Domnule, eu ma trezesc la 8.

Multumesc pentru aplauze. Accept si cash.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Erau 3 broaste. Prima face Oac, a doua Oac Oac. A treia Oac Oac Oac.
Prima o impusca pe a treia. Si a 2-a o intreaba : "De ce ai facut asta? ".
Ea raspunde" Pai nu vezi ca stie prea multe ca noi? "

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Imi place asta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Spune tu alta. Mie imi plac astea seci happy Sau intamplarile mele amuzante.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Bine spun uite una:

Un invatator ii intreaba pe copii urmatoarea chestie:
Invatator:Copii daca aveti un leu la voi si tatal vostru va da inca un leu atunci cat aveti in total?
un copil ridica mana si raspunde;
Copil:Unu domnu invatator.
Invatator:Nu stii matematica.
Copil:Nici dumneavoastra nu il stiti pe tata.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Asta e buna laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Un dentist, dupa ce isi termina lucrarea, ii spune pacientului:
-Imi faci un serviciu? Poti sa tipi foarte tare de cateva ori?
-Pai de ce, ca de data asta nu a fost chiar asa de rau?!
-Pai da, dar mai am vreo 5 pacienti afara si nu vreau sa pierd meciul de la 6!

Cine e de acord cu mine ca asta i s-ar potrivi lui ''Drimmero''? bineinteles, daca s-ar face medic stomatolog? rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sec. XVIII
Un tânăr cavaler îmbrăcat în veston și perucă, cu o floare de romaniță în mână se frământă: "Mă iubește – Nu mă iubește…„
Sec. XIX
Un tânăr gentleman în redingotă și joben, rupând petalele unei romanițe: "Mă iubește? – desigur! Se va culca cu mine – Nu se va culca cu mine…"
Sec. XX
Un tânăr în blue jeans și maiou, rupând petalele unei romanițe: "Mă iubește? Pe cine oare interesează asta. Se va culca cu mine – desigur. O să am erecție – n-o să am erecție."
Sec. XXI
O ființă a cărui gen este imposibil de identificat, se uită în gol la o romaniță cu emblema ICQ și citește pe monitor: "Te iubesc! Te vreau! Hai să ne întâlnim" și-n același timp ghicește: " Fată? - Bărbat? - Activ? – Pasiv?"