| Deeu_1723 a întrebat:

În ce an a murit Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

în anul 2013, când un autobuz plin cu hateri de-ai lui l-a calcat peste deget.

| Dash a răspuns:

Cam... in anul in care a incarcat pe You Tube prima lui piesa...

| Fragile a răspuns:

2011,mâine,ucis de Căţeluşa.

Răspuns utilizator avertizat
| MikiPiki a răspuns:

Ma intorc imediat

| Bizzareq1 a răspuns:

Te-am sunat si nu ai raspuns, ca vroiam sa te chem la pomana.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

S-a născut?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Din ziua in care a inceput sa cante

| Cåpåċεl a răspuns:

Hmm...2011, uita`te la video asta sa vezi cum arata inainte sa moara=)) sa dai direct la 48 de secunde:)) http://www.youtube.com/watch?v=HdIH7Z0mTbg&feature=related

| MMadalina a răspuns:

Pentru mine Justin Bieber nici nu s-a nascutlaughing

| GoodIntentions a răspuns:

Atunci cand s-a nascut :d

| Bloodlines a răspuns:

Sconcs, foarte tare! laughing

| DoDo a răspuns:

Nu pot sa cred nu ai auzit? Justin Bieber a murit acum 3 secunde saracul l-a omorat urina care curgea de 3 ore! A cazut ca a stat prea mult in picioae si s`a ovit la tampla si e mort acum!

| UndiscoveredSoul a răspuns:

A murit de cand a scos prima lui piesa. Si-a rupt o unghie si a lesinat si nu s-a mai trezit. Multi nici n-au stiut ca s-a nascut (inclusiv eu). Am aflat de curand de cand citeam ce scriau obsedatele alea care vor sa se casatoreasca cu un decedat cantaret de manele cules din canal happy

| passenger a răspuns:

| AmbroAndrewszz a răspuns:

De unde ai auzit asta? El traieste! Toate celelalte sunt zvonuri!

| lavinia_6809 a răspuns:

Mai fetito nu a murit sunt zvonuri