| anonim_4396 a întrebat:

In ce luna apar serpi?
imi este frica de ei ca de moartecrying

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Ai ceva probleme in relatia cu tatal tau sau vreun barbat care reprezinta autoritatea? Serpii nu sunt in toata tara; de fapt viperele cu corn (singurii serpi veninosi de la noi, daca nu ma insel) sunt prin mehedinti. Si chiar si acolo, gandeste-te ca lor le e si mai teama de oameni si incearca sa ii evite. Ar fi bine sa vezi ce e cu fobia asta.

4 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Depinde in ce loc al tarii te referi. Oricum nu terbuie sa te temi de ei:te ataca doar daca le faci ceva iar tie daca ti`e frica de ei nu o sa le faci nimic deci nici ei tie big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Daca nu-i deranjezi nu-ti fac nici un rau.
Pa cuvant.

| hugin a răspuns:

Odata cu primavara si cu primele zile de caldura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=mTcVSp6txy0
yntra aici...ai sa razi fff tare... e tot de serpi ...nu ezita sa intrii=))=))=))