| amancer19 a întrebat:

Va e frica de serpi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da mi-e frică, nu suport nici măcar să-i văd, să mă uit la ei.
Te pup!

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mi-e frica

| Holocaust a răspuns:

Nu chiar.Am si pus mana pe unu' cand aveam vreo 4-5 ani.Eu am probleme cu paianjenii. Daca depaseste 1cm in diametru, iese urat.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, imi este frica. Si nu imi place deloc cum arata, sunt urati. La fel si cu paianjenii.

| Bonotralalala a răspuns:

Da sad

| RockNbeer a răspuns:

Cand aveam vreo 7-8 ani imi era frica de ori ce arahnida sau reptila, lucrurile sau mai schimbat de atunci...chiar mi-am pus in minte sa imi cumpar un sarpe, daca nu ar costa asa mult, probabil maine as merge si mi-as lua unu.
Frica fata de aceste animale imi era inspirata de cei din jur, cand am inceput sa imi formez singur parerile, am aflat ca de fapt mie imi plac aceste animale.

| Delicacy a răspuns:

Nu,îmi este frică doar de câinii pichinezilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca-s dezlegati.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu, deloc.

| LetMeHelp a răspuns:

Putin...
Cand eram mica ma jucam pe-afara si alergam si prin fata mea treceam un sarpe de un metru verde...M-am oprit brusc si stateam ca o stana de piatra.Am asteptat asa pana s-a dus in iarba de tot.A fost oribil.2 ani nu m-am mai plimbat prin iarba aia rolling on the floor.
Deci da. putin.

| SimionAlexandru a răspuns:

Din fericire, nu imi este teama. Teama, este doar o iluzie, nu este adevarata. As formula mai corect : "Ce parere aveti despre serpi?", iar asta spune de la sine, de ce anume, ii este teama fiecaruia, de acesti Serpi big grin
Iti doresc o seara frumoasa in continuare.

| QueenOfSpades a răspuns:

Rău de tot. :-s

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Daca nu ar musca nu mas teme dar asa...

| AncaAncu a răspuns:

Da

Întrebări similare