| lalalalallll a întrebat:

În legătură cu acel mesaj către admin, mi-a răspuns așa:
Buna,

Multumesc pentru semnalarea utilizatorului. I-am trimis un avertisment in legatura cu postarile sale irelevante. Te rog sa imi spui in cazul in care continua, dupa care voi apela la masuri mai putin placute.

Multumesc pentru atentie.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

Deci, ce credeți?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da ma.au suspendat-o!
am mai trimis eu 2 mesaje si au suspendat-o...

| ViezurE a răspuns:

E suspendată, dăi un ochi la lista cu utilizatori suspendaţi.

| lalalalallll explică:

Am scăpat!

| Mişaaa a răspuns:

Ce îmi pasă mie?
E ceva amuzant în asta, de postezi la Trivia/AMUZANTE?

| dadasssssssss a răspuns:

Daca te referi ca ai raportat-o pe @BiancaFetita (de 4 ani), atunci bine ai facut...cred ca daca mai continua asa nu o s-o mai vedem pe TPU happy

| βėan a răspuns:

Te iubeeesc >big grin

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Iti multumim!

Răspuns utilizator avertizat