| ăăăă a întrebat:

In vacanta asta intersemestriala, eu si cu prietena mea ne vom intalni si nu stim ce sa facem ( nu suntem din acelasi oras si nu vrem sa pierdem timpul -eu o sa ma duc la ea ). Ne puteti da idei de jocuri amuzante ( si cum se joaca -instructiunile si niste exemple), ce sa mai povestim, ce sa facem in mall, ce sa facem seara etc.etc.

Funda + Vot (folositor, inteligent si amuzant)
iar celorlalti doar Vot.

2 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Bancuri! Daca sunteti mai mari la varsta invata niste bancuri deocheate, daca nu...stiu si eu... poate inceti cu dreptul inainte ma intelegi tu.big grin

| oanyyy a răspuns:

Uite ce puteti sa faceti:

Jocuri:
Povestea
Instructiuni:trebuie sa ai 2 foi, o prietena langa tine, 2 pixuri si niste imaginatie! Scrie fiecare asa:nUMELE BAIATULUI, NUMELE FETEI, LOCUL UNDE S-AU INTALNIT, ce au facut, daca s-au sarutat(fiecare scrie raspunsul la intrebari se vede ce poveste le-a iesit schimband foile)

Music:
-Undeva in Balcani
-Mamacita
-Secret Discret-Alex
-Yamasha
-Don't say it's over
-Mandala(fly project)
-I like the trumpet
-Monday
-Americandrim(Puya and Connect-r)
-Something new
-Designed you
-Beside you
-Music makes me free
-Mr. Saxobeat
-Domnisoara din Timisoara
-hott(Ina)
-10 minutes(Inna)
-Bad romance
-Love is for free
-Lick shot
-Dansu pinguinului
-Soarele meu
-My beautiful one

Filme(Comedii)
-Little man
-Dumnezeu pentru o zi
-Eu cu mine...si Irene
-Masca
-Mincinosul mincinosilor
-Acasa la Coana Mare
-Two and half a men
-Scary movie
-Singur acasa
-American Pie
-
Eu atata stiu!
Imi dai fundita? plsss