| animeioana55 a întrebat:

Azi e prima zi din vacanta si sunt in camera cu o prietena si nu stim ce sa facem. Afara mori de cald deci nu e o optiune. Ne puteti da niste idei de activitati?
Mersi!(anticipat)

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Uitati-va la un film(mai ales horror).Sau jucat-va jocuri pe calculator pentru 2.

| snzpaul a răspuns:

Daca aveti curte, iesiti frumos afara, luati sticlele, furtunul si BATAAAIEE!
Puteti sa va uitati dupa baieti pe facebook, sa va jucati carti, sa faceti farse la telefon.

| animeioana55 explică (pentru snzpaul):

Mersi! Este super ideea cu bataia. Paa! Si distractie si tie vara asta!