| GiuliaTamas a întrebat:

Intrati aici ca sa va amuzati putin :)))) http://viata-anterioara.apropo.ro/ Eu am fost Marlyn Monroe :))) >>:: hehe >: tu ce ai fost =))?

Răspuns Câştigător
| Cookieツ a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Marilyn Monroe'
Ce-ti mai placea sa fii in centrul atentiei! Iti mai place si azi, pacat ca presedintii de stat nu mai sunt ce-au fost...

62 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Panamea mi-a ieșit papagal rolling on the floor
... Unii știu faza cu papagalul. Alții nu.

NOname
| NOname a răspuns:

Eu am fost 'Mos Craciun' sau 'Un cadou'.

P. S. Ce ziceai, ca vrei sa-ti aduca Mosu'? smug

| Bya132 a răspuns:

Eu am fost miere de albinerolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Papadie'
Te ingalbeneai la soare in fiecare zi, te batea vanticelul cald pe campii. Cel putin ai pastrat putin din culoare si ai o atractie speciala catre rucola.

Hehe :-)

| pwp a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Lampa de birou'
Atractia ta speciala pentru luminita de la capatul tunelului nu denota decat o evolutie evidenta

| AcidCuSange a răspuns:

Papaya?!

| Minty a răspuns:

Generic de film:->

| Ingerash a răspuns:

Eu am fost Mos craciun.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Am fost papagal laughing

| dαɴЗ a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Generic de film' E bun si ala laughing

| dαɴЗ a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Generic de film' E bun si ala laughing
Am incercat cu cuvantul " Stan " si mi a iesit : In viata anterioara ai fost: 'Mos Craciun' rolling on the floor)))))

| MrsBrunetzyka a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Ou de ciocolata'
Surpriza! Cu surpriza: o jucarioara pentru copilul din tine! Nu-i asa ca-ti plac?

| Ysha a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Veriga lipsa'
Te cautau prietenii si nu te gaseau. Tu stateai ascuns asteptand momentul de azi cand esti in capul lantului evolutiei. Cine ar fi crezut?

| DeeaLove08 a răspuns:

Dinozaur laughing

| Bixx a răspuns:

"Un Mic Napoleon"

| BiaSiAtat a răspuns:

Lsam de rufe!laughing

| KhloeAfterDark a răspuns:

Pfff

In viata anterioara ai fost: 'Mafalda'
De-acum poti sa le dai prietenilor dovada clara si indubitabila ca tu stii raspunsul la orice.

Cand am vazut ce mi-a iesit mi-am tras ochelarii pe nas, am zis ca n-oi fi vazut bine laughing

| Cubulets a răspuns:

'Nimic'

Esti la prima ta viata. Mult succes la urmatoarele reincarnari!

| Cubulets a răspuns:

Am mai scris Loredana Groza si mi-a dat
'PC 486'

Pana in ziua de azi stai la fel de prost cu memoria.

| Cubulets a răspuns:

Da si am mai scris tot numele meu si mi-a dat
'Neanderthal'

Ce noroc pe tine ca inventiile secolului 21 includ articole ca deodorantul si gelul de dus.

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Miere de albine'
Ca si atunci, si acum toata lumea te iubeste si te lipesti de cele mai bune afaceri.

| DraPraaHaarp a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Mafalda'
De-acum poti sa le dai prietenilor dovada clara si indubitabila ca tu stii raspunsul la orice.

rolling on the floor

| Mary24 a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Un cadou'
Azi esti cutie de ambalaj. Ce combinatie perfecta!laughing)

| Geo14 a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Mafalda'
De-acum poti sa le dai prietenilor dovada clara si indubitabila ca tu stii raspunsul la orice

| odudăcoaptă a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Iuda'
Te-au injurat multi pentru "faza aia clasica". Dar tu stii ca n-ai nicio vina: tu ti-ai facut doar treaba. Esti un profesionist. Un tradator care se respecta nu se incurca in sentimentalisme biblice.

| SweetDreamss a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Apa calda' laughingrolling on the floor
nicelaughing

| SweetDreamss a răspuns:

Ba nupz am fost ou de ciocolata eu am pus y in loc de i laughing)

| ciucalataaerata a răspuns:

In viata anterioara ai fost: 'Capitan de osti'
Calareai un cal alb si indemnai ostenii la vitejii neasemuite. Acum conduci ca un nebun, faci ordine in trafic cu degetul mijlociu al mainii stangi si ai o relatie foarte speciala cu claxonul.