| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare :
"Ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul doar o data in viata?" plz raspunsuri!

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Patul.

| narcisa a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.
daca nu e corect te rog sa-mi trimiti un mesaj cu raspunsul corect

| F. a răspuns:

Se piaptana? big grin

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Nu stiulaughing

Ce face?

| URSaKe a răspuns:

Se machiaza! si barbatul se maichiaza cand moare! habar nu am am zis la vraja! da oricum tare intrebarealaughing

| camelia_1170 a răspuns:

Femeia face patul in fiecare dimineat iar barbatul face armata o data in viata.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spalarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia -patul
Barbatul -armata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curatenie?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata stiu sau banuiesc
Femeia in fiecare dimineata face sex si brbatu o singura data in viata face dragoste!