| MBG a întrebat:

Intrebare pentur copii... Daca lati intalni pe cel care a creat scoala, ce ia-ti spune?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

L-as felicita pentru asta. Merita tot respectul. A vrut sa nu murim toti niste analfabeti. A vrut sa evoluam, sa invatam cat mai multe.

32 răspunsuri:
| Ąnđяξ a răspuns:

Ca a avut o idee buna prin inventarea unei cai pentru a invata oamneii carte dar ca acum a devenit o metoda de tortura.

| floricica1 a răspuns:

Creca lasi baga in spital iasi da cu ce apuc in cap

| alexander_3390 a răspuns:

Cai un prost mare.
mie imi place scoala forte mult dar ca trebuie sa te scoli de la 7, sau 6 si cu temele foarte rau!