| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare si raspuns, unde-i mingea cand e in poarta?

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Intre bare

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Daca se zice intrebare si raspuns; Intre bare.

| Cσσкiє a răspuns:

Cand e in poarta, mingea e in poartahee hee

| Ea12345 a răspuns:

Nu cred ca mai e in porta. Fericitul marcator o ia, o saruta sau o baga sub tricou(daca are iubita gravida laughing ) si apoi se duce la mijlocul terenului pentru repunere...batting eyelashes
Stiu ca st microbistalaughing

| Minty a răspuns:

Intre bare!

| bblock69 a răspuns:

Mingea este in ate...

| BRG a răspuns:

De fapt întrebarea era unde-i mingea cînd e gol?

| TheToxicNightmare a răspuns:

Unde pica.

| micurutza2005 a răspuns:

Mingea e afara din poarta pentru ca se" misca"dupa ce a intrata in poarta laughing nu? ce intrebari exasperante pui de unde le nascocesti nu stiu laughingpoate stii tu si raspunsul mai bun...

| micurutza2005 a răspuns:

Da e cu doua intelesuri intrebarea trebuia sa dai un punct de orientare ca sa intelegem despre ce logica vorbesti tu INTRE BARE care e in acelasi timp si RASPUNSUL la intrebare, dar nu se scrie intre BARI nu BARE?

| coddy24 a răspuns:

Care minge? ca au furat`o!

| KimY a răspuns:

Nu e pusa bine intrebarea!
intrebarea corecta e : Unde suteaza mingea? Intrebare sau raspuns?

| elamit a răspuns:

Intre bare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicari

| never2say4never a răspuns:

In poarta.