| danidover a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare legata de PES 2013 de ce cand mingea este la un adversar si se apropie de poarta, portaru iese la vreo 40, 35, m distanta sau mai mult nu stiu sigur.
Idea e CUM POT SA IL FAC SA NU MAI IASA DIN POARTA DAU FUNDA! RASPUNS CAT MAI REPEDE

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate tii pe "w" si chemi portarul, ori joci in 2 (de pe joystick) si celalalt player il cheama, la setari nu am intalnit pana acum sa iasa portarul singur.

| danidover explică (pentru Magnifico):

Eu joc pe calculator si ma joc singur dar mersi oricum pentru raspuns

| danidover explică:

Mai dati raspunsuri va rog!