| florentinf a întrebat:

Istoria omeniri :)) intr-o melodie :)) http://www.youtube.com/watch?v=Ft-GPEujrko&feature=relat ed

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pasul 1 ) Posteaza la religie
pasul 2 ) razi cum se cearta pentru o melodie...

| DaVà a răspuns:

Dah...raman la clasici bro.
Are rime mediocre, flow de toata mila

| Șâret a răspuns:

Credeam că o să văd ceva gen The wind of change.
But whatever.

| AnneBre a răspuns:

Nu-mi place. D:

| βėan a răspuns:

Cand l-am auzit pe Flou rege pe albumu' lui dragonu' mi s-a parut un mediocru.Acum...my bad!

| florentinf explică (pentru βėan):

De parca Dragonu' e prea bun MC, cel mai bun MC e Nimeni Altu' ( lautarul din beci, sau tipu' care are tone de respect dar adidasi lui sunt rupti, sau tipu' ala de la coltu' strazi care se culca mereu flamand )

| βėan a răspuns (pentru florentinf):

N-am zis ca Dragonu' e asa bun.Am fost curios sa ii vad albumu'. MCii mei preferati sunt ADN si Carbon.

| PinguinuL a răspuns (pentru florentinf):

Nimeni altu' cel mai bun MC?
Cedryk.
Deliric.
Raku.
Rimaru.

| DaVà a răspuns (pentru PinguinuL):

Nu uita de DOC,Spike,RedStar,Cello, Nwanda, Aforic dar si Subcarpati.
Real rap rulzz

| PinguinuL a răspuns (pentru DaVà):

Spike? hahaha, good one broseph bro.

| DaVà a răspuns (pentru PinguinuL):

Why not? I really like herwinking
Anyway tot Parazitii raman dumnezeii rapului romanesc

| florentinf explică (pentru PinguinuL):

laughing Niste balbaiti, deleric 1? laughing lini de tramvai e varza laughing Cedry2k laughing Raku laughing Rimarulaughing lu' astia le scriu alti melodiile laughing Vescan ii face pe toti astia

| PinguinuL a răspuns (pentru florentinf):

Vescan e bun, dar nu se compara cu Cedrea sau Raku.
Cedry2k si Raku predau filozofie in rime.
guess who e un homosexual obosit.
spike o tarfa homofoba.
In general Rap-ul Romanesc e tot mai putin/slab, pacat de artistii adevarati.