| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Iti multumim pentru raspunsul tau!

Mai jos gasesti o serie de intrebari care nu si-au gasit inca raspunsul desi sunt postate de ceva vreme. Daca ai putea raspunde la una dintre ele ar fi minunat (mai ales pentru cel care intreaba).
dajhnsfaouafs - Care credeti ca sunt top10 cele mai misto jocuri pc care se joaca in 2? sa fie 3d si sa le downloadez! dau funda
DeVyLuNyKu - Dau cont metin2ro level 60 server leonis 10 euro orange! add devyl_unyku
catalyn22 - Vand Cont Bitefight 30 Pietre http://s3.bitefight.ro/profile/player/133698 Cine vrea PM Me
oOdEObOo - Caut vecini pe cityville, numele meu este MoosZeek KaZz
valicavaly - De unde pot descarca urban freestyle soccer si sa mearga jocul?

Toate sunt despre jocuri:|? Wtf sunt persoane peste 15 ani la alta categorie?
La T/A se aduna aia intelijenti.sau care e faza?

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Noi suntem tocilarii TPU-ului

| Kazimir a răspuns:

Aia de la categoria jocuri o sa ne depaseasca... adica wtf sunt mai multe intrebari noi decat la categoria dragoste si sex acolo Oo

| Musique a răspuns:

Gasesti in raspunsurile(de fapt intrebarile) de mai jos, asa cum ai zis

| NOBODY a răspuns:

>La T/A se aduna aia intelijenti
mă simt inteligent.deși nu sunt

| Insomnii a răspuns:

Ma suntem depasiti da cred ca aia chiar(nu) sunt intelijenti