| syd2 a întrebat:

Iubire la 15 ani, cea mai retardata chestie pe care am auzit-o voi ce credeti? :3

56 răspunsuri:
| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nici pe hitler sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nici.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De fapt, cea mai sincera si pura dragoste este cea din copilarie.Acolo nu e vorba de profit, de interese, de nimic.Aia e dragostea care nu mai apare fiindca mai tarziu nu mai exista echilibrul ala sentimental, este umbrit de interese fie de natura sentimentala sau financiara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

whistling O prostiee.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cei cu acest fluierat, sa stii ca nu am iubit pe nimeni de pe TPU, cred.

| vaporwave a răspuns:

Nu cred asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu.Nu a fost la adresa ta sau ceva.
Consider ca este o prostie cu "iubirea la 15 ani".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Ce melodie?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu cred ca e cea mai frumoasa chestie!

"nu mai e ce era odata aceasta categorie..."

| CristinaSNC a răspuns:

Iubirea la 15 ani nu este retardatawinking e ceva frumos. Bine, eu ma refer la iubirea pura si sincera care se poate lega intre doi copii de 15 ani. "Iubirea" la 15 ani este "retardata" atunci cand fata ajunge sa devina o "zdreanta", sa stea cu unul si cu altul, si sa se mai si culce cu toti, sau baiatul la 15 ani vrea sa puna si el ceva in pat. Asta nu e iubire, e "curvasarie " si "golaneala".
Iubirea poate fi foarte frumoasa si la 15 ani, atat timp cat nu se intreg anumite limite.winking Parerea mea! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumva asta?
https://m.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

| Carla01 a răspuns:

Nu e scis undeva când te vei îndrăgosti sau nu, dragostea e întâmplătoare şi se va întâmpla atunci când va fi momentul potrivit, indiferent că la 12, 15 sau 20 de ani.Nu poţi comanda inima, ea face ce vrea ea rolling on the floor), dacă la 15 ani e dat sa te îndrăgosteşti de cineva aia e, ce să mai faci laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah...de iubire la 12 ani n-ai auzit? Eu da.

| notefree a răspuns:

Bitch please
Fete de 12 ani care cand piesa lu Delia da mama
Sau care pun statusuri de dragoste
Sau mai rau se uita la violeta

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Tie ea poate nu-ti va trezi sentiment de tristete dar aceasta piesa imi aminteste de moartea unui om apropiat mie.

| syd2 explică (pentru Carla01):

Eii nu sunt total de acord cu aceasta parere.

| syd2 explică (pentru FABULOSUL6000):

Wow, un raspuns pretios, din partea ta, prima data vad.

| syd2 explică (pentru notefree):

Ultima, ooooh, nici nu vreau sa aud de acel serial.

| Mieeez666 a răspuns (pentru notefree):

Sa-ti bagi serialul ala intre buci. laughing

| notefree a răspuns:

Daca mai au fetiscanele vorbind de serial inca o data o sa le gab ceva intre buci
Dar nu *** ci drujba

| syd2 explică (pentru CristinaSNC):

Da insa asta e foarte greu de obtinut sad

| CristinaSNC a răspuns (pentru syd2):

Da stiu este rara, dar merita sa speram ca undeva in lumea asta nebuna mai extista si o astfel de iubire iar partenerii, chiar daca sunt copii de 15 ani, sunt cu capul pe umeri happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru syd2):

Nu e prima data, sunt multe, mai ales inainte sa ma traga astia la sectiunea T/A, cauta prin raspunsuri.

| KamaSutra a răspuns:

La fel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Imi pare rau sa citesc asta. Sincer. Mie imi lipseste bunicul. Foarte mult.

| KamaSutra a răspuns:

Nu e chiar retardata.
La 10-11 ani e retardata, dar deja la 15 ani incepi sa simti ceva puternic, insa suntem mult prea imaturi la aceasta varsta pentru a avea ceva serios.