| PCDemon a întrebat:

Joc: Sa facem o poveste numai din comentarii! big grin

Incep eu:
Era un sat plin de gay...[si continuati voi]

28 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

...şi au murit toţi. Sfârşit. (da, ştiu că probabil o să scrie cineva chestia asta înaintea mea da' momentan sunt 0 răspunsuri)

| Puţifer a răspuns:

Şi apoi mor toţi fericiţi şi plini de căcat la c*r.
The end

| Bujîe a răspuns:

Și apoi reînvie toți...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Care au murit PE VECI si inca o zi.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Iar apoi au devenit zombie si au inceput sa caute creiere...

| Mişaaa a răspuns:

Care a luat foc.
Sfârșit!

| EvangelineDS a răspuns:

Si au miruto toti findca tot TPU-uul s-a sculat impotrva lor

| pwp a răspuns:

Si l-au omorat pe Gyastin Biber.

| CastorR a răspuns:

Idem @ LaddyJuliet
Adc ce dracu ...gayber a plecat de mult de pe site.Ce puii mei mai aveti cu el? A plecat si voi continuati, continuati, continuati... Poate se uita un fan dalu ala la raspunsuri si face din nou WAR la t/a.

Răspuns utilizator avertizat
| ZoOzOLe a răspuns:

Eu vreau o poezie
Era un sat plin de gay
Ma-ta se f**** cu ei! nu fac referire doar ca asta rimeaza...

| calutuuuu a răspuns:

Si dupa ce au mancat creierele au comandat pizza...

| Cireașăăăă a răspuns:

Iar conducatorul lor era Gaystin Biberon...

| FuNNkY24 a răspuns:

Si apoi au inviat PE VECI si se duse tot site-ul de gay sa-l omoare pe gayber...

| Pufi1999 a răspuns:

Da nu mai gaseau, lumea nu mai avea

Răspuns utilizator avertizat
| DouăPuncte a răspuns:

Si in el locuia un mosneag tanar

| Criissuu a răspuns:

Printre ei se numara si PCDemon...[mai departe sa spuna altu`]

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Si dupa ce au reinviat, au inceput sa danseze pe chica bomb laughing

| pinguluk a răspuns:

...care au ars de vii laughing

| george10 a răspuns:

Apoi au trebuit sa se inmultiplice prin mucusul acordat regelui gay PCDemon si apoi dl PCDemon nu avea cu ce sa se inmultiplice asa ca a pus pe altu in locu lui pentru ca el era de fapt o fetita de 9 ani.

| george10 a răspuns:

Si Twilight a trbuit ca sa fie gayul #1 pentru ca era cel mai poponar se *** cu toti asa ca i-a luat locu lu Justin Piper, apoi isi baga penisul in apa calda pentru ca nu mai avea penis

| spike625 a răspuns:

Si apoi un hitlerist sa oferit si conduca

| Melindutza a răspuns:

Pff ce tampenii se inventeaza in ziua de azi.
1.lasati-l in pace si voi pe Justin.nu va mai luati in continuu de el.nici voua nu v-ar placea daca ati fi in locu lui
2.nu mai inventati prostii cu mancatu creierului si etc.
3.ce COPII COPACI

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Si apoi au mancat creierele la toata lumea...

| Andre13 a răspuns:

Sh au mancat creierele tuturor.oh go on iata dc nu mai are lumea creier.ca l.au mancat GAY laughing)

| Andre13 a răspuns:

LaddyJulliet.in caz ca nu ai obs e T/A :d putem inventa orice tongue

Întrebări recente