| Hid a întrebat:

Hai să facem o poveste. Încep eu: A fost odată un siren care... (continuati)

27 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

N-a mai strigat nimic ffs
Pedobear a sarit pe Fabulos si i-a palmuit fundul intr-un mod senzual, pentru ca stia ca lui ii place asta. Apoi a sarit si pe Sergiu, strangandu-i in gheare sfarcul drept. Totul s-a terminat intr-o mare de gemete.

In general victimele lui Pedo erau haterii tristi si fara viata sociala *hint hint*

| Hid explică (pentru Pricked):

Sirenul nostru a căutat atunci un alt partener, dar, din păcate...

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hid):

Sergiu i-a spart pe toti in fundulet.Chiar si pe cei care i-au pronuntat numele si nu fac parte din poveste.

| Pricked a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Daaar Sergiu tocmai a realizat ca isi imagina lucruri. Din nou. El a uitat cu desavarsire ca era impotent de 14 ani si 4 zile

Ceea ce era foarte trist.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Afland ca zombalaul este o domnisoara respectabila, SergiuBoss a zis ca nu e necesar sa ii raneasca funduletul, asa ca a pastrat-o pentru noptile reci si ploioase de vara in care acesta simtea nevoia atingerilor fine ale unei femei frumoase si demne.

| Hid explică (pentru SergiuBoss11):

Dar și sirenul a vruto pe această domnișoară

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Pricked):

Asa ca SergiuBoss a facut o alianta cu pedobear pentru a isi recapata frumoasa domnita.In schimbul ajutorului sau, pedobear avea sa primeasca de la SergiuBoss numele unor tinte sigure de pe T/A pe care sa le frecventeze.

| Hid explică (pentru SergiuBoss11):

Dar sirenul și-a chemat prietenii, și imediat a aparut gașca My Little pony sa-l ajute

| Pricked a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Dar stai asa, ca Pedo a refuzat pe motiv ca el nu obisnuieste sa se alieze cu hateri plictisiti

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Pricked):

Totusi,din cauza ca SergiuBoss dorea cu adevarat acea domnita s-a sacrificat.Desi gasca my little pony era numeroasa, userii de pe T/A au aparut sa-l ajute pe SergiuBoss, de frica sa nu il trimita pe pedobear la ei.
Trupul domnitei zombalaul era dat cu ulei, iar vestimentatia era asemeni unei zeite antice.SergiuBoss astepta cu nerabdare noptile in care sa-i arate domnisoarei zombalau "secretele universului".In ochii acesteia se putea observa usor dorinta, dorinta de a savarsi lucruri indecente cu bietul SergiuBoss care gandea mai pur relatia sa cu frumoasa zombalau.

| Hid explică (pentru SergiuBoss11):

Văzând trupul domniței gasca my Little pony și toți userii au fost vrăjiți de frumusețea ei încât au început cu toții să o atingă, creandui o situație incomoda deoarece tanara era în 'acea perioadă a lunii'

| Pricked a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Lel dar acea domnita doar parea inocenta si incapabila sa riposteze. Adevarul era ca avea puteri supranaturale, iar una dintre ele suna asa "aminteste-le lui Sergiu si lui Hid ca trebuie sa se trezeasca"
Sah mat, prieteni

| syd2 a răspuns (pentru Pricked):

Am vazut si نقدر نقدر نقدر

| Pricked a răspuns (pentru syd2):

~^o^~

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Era virigin

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

A inceput sa dea in dante. ca Eminescu in Veronica

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Iar dupa ce l-au lasat intr-o balta de sange a chemat si niste prieteni sa abuzeze de funduletul nevinovatului.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

A venit PedoBear

| Hid explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Iar atunci victima noastră a strigat:...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Am fost vi0lat

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Atunci sirenul moare de o boala misterioasa, iar dupa se duce la magazin.

| Hitler666MD a răspuns:

A intrat in Haremul meu de baieti anime si eu l-am violat.

| Hid explică (pentru Hitler666MD):

Dar sirenul a înviat în mod miraculos și neavand succes în căutarea jumătății a devenit zoofil

| Hid explică:

Fiind plătit de dante pentru asta...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Hid):

In lei moldovenesti laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pe care i-a luat de la mama lui careia i-a zis ca isi face un detartraj.

Întrebări recente