| alexandra2222 a întrebat:

Haideti sa facem o poveste din comentarii:

Pe vremea imparatului Bustean...

astept sa continuatithumbs up

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

...copii isi faceau singuri temele

| AnneMarri a răspuns:

... a aparut un site care nu-si stie arata regulile si lasa copiii sa-si faca temele pe el

| Deeu_1723 a răspuns:

Pe vremea imparatului Bustean... toti oamenii se cacau pe fereastra.
Dar moda a devenit mai "cool", asa ca a aparut buda.Un loc unde oamenii sunt mai relaxati.Nu ezitati! Incercati BUDA!

| alexandra2222 explică:

Pana intr-o zi cand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremea imparatului bustean intr-o anumita padure in Romania unde s-a deschis un santier forestier n-a mai ramas nimic in picioare, nici macar imparatul.