| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Justin Bieber in stanga, Justin Bieber in dreapta... Ia ascultati aici muzica adevarata.Ala e minciuna:)) http://www.youtube.com/watch?v=XoQR6ik8hYY

6 răspunsuri:
| julyyy a răspuns:

Fiindca Justin Bieber e un fenomen!
Si sa stiti ca toata treaba asta cu ura fata de el a pornit de la ceilalti artisti care se tem sa nu-si piarda fanii in favoarea lui!

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Justin e un copil prea raspatat care are un cap de mop

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Rasfatat* sorry

| Tasya05 a răspuns:

Hai mha ma lasii cu muzica ta adevarata? Da bine. Justin Bieber nu e un canaret normal. Cum a spus si LadyJ el este un fenomen! La 17 ani sa ai atatia fani si sa realizezii atatea e ceva.Si ce? Lumea vb despre el pentru ca el chiar are talent si este superb! Altfel nu ar mai vb lumea despre el! Nu crezi?
Tu ai vazut ce voce are? Nu cred ca exista alt baiat de varsta lui care sa se asemene macar putin cu el ( la voce sau la aspectul fizic). El este unic!