| WalterWhite a întrebat:

Justin Bieber nu exista! http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ

Răspuns Câştigător
| AnTiBioTic a răspuns:

Prea tare bv alyn22 esti de-al meubig grinbig grin felicitari!

44 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

raised eyebrows o doamne laughing
nu mai stiu ce sa cred :-s
bine ca nu sunt fana justin bieber! :]]

| AnnaMariaaa a răspuns:

Existahee hee

| thegreatgatsby a răspuns:

Stirea e falsa, bai!
Canalul ala de "stiri" face mereu farse happy

| Selena54 a răspuns:

Video ala ii o prostie. Din pacate Justin Bieber chiar exista! laughing

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Nu e adevaratlaughinghappydoamne e o mare prostielaughing justin existahappydin fericirehappy:Xkiss

| kindness a răspuns:

Ouuu GODDDhappy. ce bine daca nu ar exista. omul asta mi-a mancat 10 ani din viata.sor' mea a inebunit dupa falsul asta.si mai canta si ca o fatastraight face. si pe music chanel il arata zilnic bai frate...mai lasati-n cu fitosul ala.

| kindness a răspuns:

Deci. un sfat pentru fanele lui. dragelor sa nu v-a spanzurati daca cumva nu este gagicu' vostru ca saracele ati fi in starestraight face. la cat de disperate sunteti pentru pustiu asta fitos.

| Mariidc a răspuns:

Nu este adevarat.

| Frrramboise a răspuns:

Existaaa crying din pacate... tare m-as fi bucurat daca nu ar fi existat tzancul asta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiamm laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil exista! tongue

Poate ala si-o cumparat o masca si o peruca ca sa- l inlocuiasca pe justin bieber la un concert! acum sa fim seriosi... danseaza si canta mult prea bine pentru un BATRAN!

B.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahaha ce tare e=]
Ce porcariebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut poze cu el de aproape si nu imi vine sa cred deci am inceput sa plang ascult melodii de un tip de 51 de ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne straight face cum sa fie justin bieber fake? straight face bai. justin bieber nu ar putea semana cu alawinking cu cte machiajuri trbuia sa ii dea tot nu semana! nu poti sa faci unu de 51 de ani sa arate ca unu de 16oh go on straight face ce fake`uri dau astia straight face nu mai crede`ti totii prostioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat justin bieber exista si deoarece a fost acel om care a putut sa cante ca el justin bieber la platit sa cante in cateva concerte din cauza aceasta toata lumea crede ca nu este adevarat dar eu va spun la toti care citesc mesajul ca justin bieber exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee akumm si voi
nu credeti in toate protiile
waii ii la scoala la mine un baiat decii loll ii exact ca justin num ca are parul mai sckurt si ii pici de cls A 3 decii ma jur ca ii exactt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ONION este o programa de stiri care face glume pe seama vedetelor ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexa99; RainBow sunteti niste tampitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmne frate sunteti terminate si jur ca pe mine una ma disperatsi ce ***raised eyebrows

daca nu va place de el dc mai lasatsi comm aici x(

topituri.aia sunteti niste proastex(

hai jet la toate fraierelehappy

JB TE IUBIM SI STIM K EXISTI:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti dusehee hee

daca nu va place nu mai lasatsi commwinking

distrusehappy

JB te iubimlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da justin bieber exista! Doar avea batranu ala vocea de adolescent si uitati-va la filmuletu ala care lo dat la stiri ca batranu ala nu canta live facea pleybek numa isi misca gura si oricum aia vor sa isi fac numa plublicitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB din pacate exista ar fi fost tare sa nu existe ca eu tin cu clubul Jonas Forever Justin Biber Never!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista, l-am vazut cand am fost in vacanta la verii mei in canada. daca nu ar exista cum de il vad atatia oameni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No existens justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naibii ca si eu am vazut si nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber din pacate exista:*! Un batran de 53 de ani nu poate sa aiba asa o voce de un pustan fitos de 16 ani! In plus acel videoclip e un mit>big grin