| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

La ce frizerie se tunde Dl. Iohannis?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vine frizer la palat.

| nao13 a răspuns:

Frizeria pădurilor

| Goete a răspuns (pentru sadrian46):

Vine frizer la rahat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Goete):

Acel așa cum numești, cum nu mai repet conduce o țară. Că țara întâmplător, e cam tot așa cum zici tu, nu mai repet, nu e vina frizerului.

| Goete a răspuns (pentru sadrian46):

Reciteste raspunsul - pe care l-am dat la raspunsului Tau - pentru a-ti da seama ca nu l-am numit nicicum pe acest Domn.

Desi faptul ca el conduce o tara nu inseamna nimic mai mult decat ca a fost votat - si bine stim ca nici macar nu este un examen de admitere, sau un interviu pentru acest "post". Nici o minima verificare a competentei.

Sa nu vorbim de altceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Goete):

Să citești legile lui Murfi, fiecare își atinge în viață cel mai înalt nivel de imcompetență posibil și și-l păstrează un timp paxim conform legii, in acest caz 4 ani.

| Goete a răspuns (pentru sadrian46):

Ce te face sa crezi ca nu le-am citit?
Dar unii mai salta peste nivele, ca in cazul politicienilor.
Pricum, nu vreau sa ma bag in discutii politice si nu m-am nascut si nu traiesc in Romania. Ti-am raspuns in gluma si stiu ca intelegi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Goete):

Da, și eu, la fel. Trăiesc în România, dar tot în glumă.

| Sofer a răspuns:

Isi cheama frizerul acasa. rolling on the floor