| ElySiKazy a întrebat:

La ce te gandesti in timp ce citesti intrebarea asta?

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

La un raspuns inteligent laughing dar nu pot sa-l scriu ca o sa primesc prea multi inteligentzi tongue

16 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

File: blank.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

La faptul ca o sa iau 4 stupizi si nefolositori.Bai bine nu raspund. OOps! am facut-o deja

| anad a răspuns:

La poezia despre gandesti: Cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine, sa te gandesti ca ma gandesc ca te gandesti la mine!

| DrugFree a răspuns:

La ca o sa imi dai mie funda!

| lunarwolf a răspuns:

Stupid.

| ๓ยเ a răspuns:

La ce raspuns sa spun

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

La o banana I don't want to see

| BoGhDaN a răspuns:

La un telefon taci-screm

| SoP222 a răspuns:

La 4-le care-l iau maine la scoala

| Niros19 a răspuns:

La o intrebare

| Armyanka a răspuns:

Ma gândesc cum se numește melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=_dzL-0FwT7M

| Minalore a răspuns:

Lolz...oare ce au raspuns ceilalti, da ce intrebare ciudata este genul care imi trebuie mie cand nu am ce face love struck

| Tokha a răspuns:

Ma gandeam ce raspuns covingator sa postez ca sa colectionez o fundocoae laughing

| skiziiskiz a răspuns:

La ce am patit azi cryingfux profa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La reclama Orange cu indragostitii...*tear*

| azetyx a răspuns:

Alta care are intrebari?
cred ca pot raspunde... happy