| BastetReloaded a întrebat:

La ce va duce gandul numele "Demi"?
Dar Giastin? Pardon, Justin.

20 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Cand aud numele Demi ma gandesc la Demi Lovato si cand aud Justin la Justin Timberlake!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Moore, Justin Timberlake(sa nu spun demi lovato, justin bieber)

| CastorR a răspuns:

Demi la lenjerie intima(nu stiu de ce)
Iar Justin la un craniu cu par ca al lui JB si plin de sange pe care il tin in mana (lol weird)

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Justin ma duce la gandul ca trebuie sa ma cac
Iar Demi ca trebuie sa vomit

| xl0llip0px a răspuns:

Demi? La gura aia mare pe care o face Demi Lovato cind zimbeste. Justin? la o floare iubita de fete.pe care visez demult sa o calc in picioare.cam atit)))

| Dollicious a răspuns:

Demi-cantareata
Justin-poponar

| Minalore a răspuns:

Prima oara la demi ma gandesc la demi lovato.iar la justin prima oara ma gandesc la justin bieber, apoi la justin timberlake...

| DrugFree a răspuns:

Cand zic Demi, ma gandesc la una emoista si droghata. Cand zic Justin, ma gandesc la unu' retardat, de 13 ani.

| cristycostea a răspuns:

Demi lovato profita de justin biber

| medex3 a răspuns:

Demi-nimic
Justin-un idiot

| Kazimir a răspuns:

La gradina zoologica. la asta ma duce gandu day dreaming

| Comeandtellmesomething a răspuns:

La ceva po***

| andrutzik a răspuns:

Demi-la jocul acela "Remi" laughing
Justin- in limba romana inseamna "doar in" deci la doar in ma gandesc can aud acest numelaughing

| MiHaI a răspuns:

Justin e un poponar si demi vedeeta porno

| giuly a răspuns:

Cand aud 'Demi' ma gandesc la voma de babuin 'Giastin' ma duce cu gandul la un craniu zdrobit.
Hmm...I wonder why.

| Nimic00 a răspuns:

Demi ma duce cu gandul la semi, care ma duce cu gandul la semidoct. Iar Justin ma duce cu gandul la.la nimic.

| Bya132 a răspuns:

Când aud numele " Demi ", mă duce cu gândul la droguri straight face, iar Giastin mă duce cu gândul la tomberoane straight face

| PiluLă a răspuns:

Demi-Smile de 2 metri
Justin- Ca imi vine sa ma sinucid

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Demi-demidulce
Justin-Iustinel1999

| DonCorleone a răspuns:

Nustiu. dar mie imi vine sa ma cac, cand aud laughing