| MloveM a întrebat:

La ce va ganditi cand auziti de justin bieber:-&?! dar de inna?

11 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

JB = bătaie
Inna - apă plată ( ce nu m-ai pus să zic ce-mi trece prin minte?)

| NOBODY a răspuns:

Jb=rebecca black
inna=jb
=>inna=jb=rebecca black

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă omor cu ascultarea lor!
Pa, pa.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Justin beiber= gay
inna=sex

| Deyutza a răspuns:

Inna=praf
şi
justin=pulbere
inna şi justin=praf şi pulberewinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Beaver-gay
inna-bere

| Prajitură a răspuns:

Inna- Proastă
JB- Tot proastă

| Silvia78 a răspuns:

Justin=cel mai prost cantaret din istoria muzicii, cu fata de gay si cel mai idiot etc din lume. Un falas.

Inna=O voce draguta un corp bine intretinut si o frumusete interioara si exterioara.

| ßhåååå a răspuns:

Juustin bieber =mare prefacut(lingavrolling on the floor)
inna=o voce draguta am asc la radio si mai frumos ar canta populara eu zic ca atunci cand va da de mult mai multa faima si mult mai multi bani va fi praf
sau krd ca atunci cand nu va mai aparea un nou hit lumea o va uitawinking
am observat ca melodiile ei tin doar cateva luni fata de adevaratii cantareti care sunt ascultati si peste aniwinkingsau chiar si atunci cand ei numai sunt cantareti

| Pandemic a răspuns:

Pai... cand aud de justin mi se zbarleste pielea si mi se face rau
Cand aud de inna...hmm la nimic

| DanaVisatoarea a răspuns:

Justin bieber=aurolac rrom laughing glumeam jb+=fumos si amuzant inna=o draguta