| BloodPrison a întrebat:

Auziti copii:Spuneti-mi sincer
Shakira:X sau Justin bieber ala sad

8 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Shakira winking

| BloodPrison explică:

Ms copiii, stiam eu ca shakira :X fata aia rea @justinbieber mi-a trimis mesaj ca shakira nu-i mai buna ca JB al ei (hate )

| elizabeth a răspuns:

Shakira de mii si milioane de ori

| Diana_8956 a răspuns:

Logik ca sakira ala e doar un copil destrbalat fara minte nu se compara hiturile sakirei cu baby a luilaughing

| misu a răspuns:

Shakira canta de 1000ori mai frumos...

| Addicted a răspuns:

Se poate compara cariera lui Bieber de 3 ani sau nu stiu cati cu cariera lui Shakira de 16 ani? Se poate compara o melodie care in care zice mereu baby, baby cu hituri gen Hips Don't Lie, La Tortura, Whenever Wherever si multe altele? Eu cred ca nustraight face

| adriana_3818 a răspuns:

Asta-i ceva gen. PUYA vs 50 CENT laughing indubitabil shakira!

| Isabella17 a răspuns:

Shakira normal :X