| DarkSunshiine a întrebat:

La jocul Barn Buddy de pe hi5 exista coduri si daca da care sun? mersi:X:X:X

Răspuns Câştigător
| kairy65 a răspuns:

Poti ascunde cainele vecinilor .Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini.unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu .acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela...dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu . citeste bine instructiuniile ca o sa mearga ... Funda?

28 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista coduri, mai bine te apuci de joci cinstit happy.

| positivity a răspuns:

Nu exista coduri. Doar poti fura de la vecinii cu caini si fara caini.

Poti fura cand ai caine :

1. Cand cainele nu are mancare in farfurie.
2. Sa schimbi data la pc adica cum e azi in 20 sa o pui in 21, si astfel cainele se va gandi la mancare si poti fura.

Sper ca te'am ajutat:*

| V77Narcis a răspuns:

E o chestie cu care poti fura cand vecinu are mancare la caine care il au toti, da este enervant deoarece nu mai poti juca jocul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeee secret laughinglaughinglaughing descurca te sg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** pa mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie nu imi apara la cuvantul friend`s farms straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt coduri... dar afla singura ca si eu am cautat...:dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt da trebuie sa ai cheat engine 5. 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot va laudati ca sun coduri si aveti, de ce nu le postati? Asta inseamna ca nu aveti, nu mai ziceti ca nu vreti sa le dati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu codu pentru credite si pentru pisicuta si catel sa ti le gaseasca prieteni si nu-s cum fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei cum as putea face bani pentru credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o chestie cum sa faci planta sa creasca repede schimbi data de azi de ex din 21 iunie 30 iunie si iti creste intr-un min max

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handicapatilorangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ascunde cainele vecinilor .Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini.unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu .acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela...dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu . citeste bine instructiuniile ca o sa mearga ... Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu cum sa schimb data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite smecheria cu hide items adica cu tab numai merge precum sh schimbatul datei sau cu porcaria aia de cheat engine pentru ca s-a facut o noua versiune a barn buddy-ului dar daca vrei s afuri de la un vecin al tau care are caine ar trebui sa furi in continuare sh sa nu te ingrijorezi ca iti pierzi banii pentru ca cand ai terminat dai pe refresh sh ai banii inapoi... si asa mai departe happy

Sper ca te-am ajutat, daca stiai deja smecheria, ei asta-i viata

oooo dar mai e inca un hack la bb dar poate ti-l spun alta data :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt coduri sunt niste clicuri sau niste butoane dar dac tias zice sar inmulti hotiiii ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add razwy_boy09 (id meu de mess) ca sa iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate de sportu asta (kairy 65) si app asta e shtou niciodata nu o sa ajunga patratu galben la ferma pietenilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt coduri dar nu spun cautati si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ceva fratilor daca nu vreti sa spuneti sa nici nu spuneti eu trec la jocu asta una doua ma descurc singur sa fac orice pastrati pentru voi daca nu vreti sa impartasim reciproc secretebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti ma? ce farmec mai are jocul daca folositi coduri...

| BoyX6Boy a răspuns:

Deyya mie imi da eroare cand schimb data, dar ma lasa sa fur si daca intru la ferma mea ori vreau sa vand recolta furata. imi da eroare.

| mihaiboss2011 a răspuns:

Poti ascunde cainele vecinilor.Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini. unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu.acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela... dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu. citeste bine instructiuniile ca o sa mearga.Imi dai funda?

| mihaiboss2011 a răspuns:

Kair65 nu apare deloc Fermele Prietenilorin dreapta sau in stanga unde este Fermele Prietenelor?