| anonim_4396 a întrebat:

La mine la scoala, mereu apare ceva nou si super de ras! ca:
-Pilot de cai morti
-Suge-ti nasu
-Gras umflat cu compresorul
etc...
Vreau sa vin si eu cu ceva nou si amuzant! Ziceti-mi si mie niste instulte/glume bune pentru. colegii care ma mai enerveaza!

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

-copil facut pentru alocatie

| DaVà a răspuns:

De ce trebuie sa-ti jignesti colegii? Nu-i baga in seama daca te jignesc.Asa e mult mai simplu straight face

| Sconcsiş a răspuns:

Wow ce amuzante sunt "pilot de cai morţi,"suge-ţi nasu şi"gras umflat cu compresorul" straight face

| MikiPiki a răspuns:

Iti pute ochiu

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Copil clocit in incubator.
Copil gasit in pufuletii cu surpriza.
Copil de mana-doua.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Si la mine in scl sunt dinastia...dar eu nu ii inteleg, au niste replici de "te dau pe spate" cum ar fi:-pletos ca zimbrul
-ia-o usor ca Dolanescu laughing
-bai...recolta de creier prajit
laughing

| BlondiNNNa a răspuns:

Opriti planeta... vreau sa cobor.;]

| totmike a răspuns:

Uite una buna: sunt atat de prost in cat imi place cum suna expresia,, sugeti nasul'' si,, pilot de cai morti''... stupid...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Epic funny... fail. Pe bune, eu n-am prins gluma.
Uita-te la robotzi si vezi acolo replici...bleahz bleahz...