| mentolol a întrebat:

Salut,TPU! In pauza scolii,ne jucam fotbal,si am un coleg care se da bombardier,dar nu are viata sociala,nu are prieteni si p scurt e un gras uratwinking. Faza e ca atunci cand joc si eu si intru in teren zice mereu sa ma scoată fix pe mine si vorbeste cu ceilalți baieti din teren sa ma scoată si pe mine.Sau cand mai fac glume pe la ore si rad toti colegii, doar el zice :Ce gluma handicapatule.Ma iau foarte rar in gura cu el pentru ca ma scoate din teren si ma înjură si ma face handicapat fara motiv.Ma gândeam sa l bat ca si asa ma tot enervează incontinuu.Voi ce ziceti sa fac? Dau funda.big grin

6 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Si eu aveam unl dinasta la scoala l-am băut mar si pe el si pe gasca lui de fetițe ez -_-

| 199onur7 a răspuns:

Sunt mai badboy de fel -_-

| FilipSorin a răspuns:

Sfatul meu este sa il ignori doar

| mentolol explică (pentru FilipSorin):

Pai ma cam joaca in picioare cu vorbele si faza e ca nu vreau sa fiu las

| FilipSorin a răspuns (pentru mentolol):

Doar ignora-l
Si tine minte, răzbunarea arma prostului
Si nu te cobora la standardele lui, tu esti mai mare decât el

| Anderi0102 a răspuns:

Eu zic să nu îl bagi în seamă, dacă te atinge cum ar fi sa te lovească te duci și îi spui unui profesor sau diriginte sau chiar director.