| andi a întrebat:

La un concurs de alergare, daca esti singurul candidat, ai ceva sanse la podium?winking

Răspuns Câştigător
| DiMoDi a răspuns:

Dacă nu reuşeşti să ajungi al doilea, tot degeaba! oh go on

18 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, sigur, ai toate sansele.asta daca nu trisezilaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca dai dovada de perseverenta......ai sanse....mari

| selef a răspuns:

Da daca participi si termini si cursa.

| Krina a răspuns:

Hmmm... interesanta intrebare. Tu ai putea concura cu tine insuti? Care din voi ar fi castigatorul? happy
Eu nu am auzit sa existe varianta asta, dar oricum, SUCCES!
Probabil, ca se pot stabili niste bareme minime de apreciere, pentru a putea totusi face o evaluare.

| borsec a răspuns:

Un astfel de concurs nu se tine, nu exista concurs cu un singur candidat.

| hashe86 a răspuns:

Daca nu te impiedici pe traseu, ai toate sansele, poate chiar la prima pozitietongue

| silvio a răspuns:

Cred ca da, dar nu sunt sigur... Poate doar daca mituiesti arbitrii... (vorbeste cu Gigi, ca-ti aranjeaza el, se pricepe...) Dar ai grija sa nu te prinda DNA-ul...

| silvio a răspuns:

Sunt sigur ca ti-a folosit raspunsul meu, asa ca astept premiul! laughing locul I! laughing

| gabrielutzu a răspuns:

Depinde daca te tin muschii sa ajungi la final, daca ai ajuns sa termini cursa ai mari sanse sa ocupi locul 1.:laughing

| mircea a răspuns:

Da, dar trebuie sa lupti macar pentru locul trei!

| jani a răspuns:

Daca alergi pe unde trebuie...si te mai tin si picioarele se poate...numai sa alergi repede sa nu se plictiseasca lumea de asteptat...

| idanna a răspuns:

Nu ai sanse, pentru ca...se vor gasi altii care nu alearga sa ti-o ia inainte. Si stii care e culmea? doar TU alergi, EI doar merg incet! Intotdeauna se vor gasi candidati doar TU vei avea impresia ca alergi singur...

| dance4life a răspuns:

IMPOSIBIL!laughing) andi andi...laughing

| hugin a răspuns:

Daca-ti depasesti umbra poti lua chiar aur big grin

| alexam a răspuns:

Da, si chiar poti alege pe podium: locul 1, 2 sau 3, depinde pana la ce inaltime suporti sa te cateri... laughing

| mioara a răspuns:

NU PREA CRED

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cred că nu se ține un astfel de concurs dacă nu sunt minim doi concurenți!
Cu cine concurezi? Cu tine și atât?
Spor la trofee cât mai multe dar și cu concurenți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stii care-i culmea succesului? sa alergi de unul singur si sa iesi pe locul 2!