| AndreeaMabel a întrebat:

Cum e mai bine sa iti prinzi parul in coada sau coc daca esti la un concurs de cros(alergare de rezistenta)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand alerg il prind in coc, dar unul rezistent, cu elastic in nici un caz cu agrafe, cateodata il prind si cu doua elastice, adica mai intai il prind in coada cu un elastic subtire iar apoi din coada fac un coc pe care il prind cu un alt elastic.Bafta la concurs!

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Oricum asta nu influențează mult rezultatul sportiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In coada, cocul se desface sigur

| MrsDraguttza a răspuns:

Daca faci coc risti sa se desfaca...
Eu prefer o coada sus stransa apoi impletita
astfel nu te va deranja

| SmoKeD a răspuns:

Coc deoarece daca il ai prins in coada poate sa iti mai vina in fata si cred ca o sa te deranjeze.Cel mai bine fa-ti coc si nu mai ai problemewinking

| Ionelutzaa a răspuns:

Pai este mai bine sa iti prinzi parul in coc fiindca daca il prinzi in coada ea poate veni in fata sa te deranjeze. eu zic sa iti faci un coc dar sa fie pris bine sa nu se desfaca... Succes! fundă?
happy

| Gwin a răspuns:

In coada, cocul poate sa cedeze si sa te jeneze.

| OPisicuţãMicã a răspuns:

Intr-o coada, cocul poate sa se desprinda dar depinde si cat de lung iti este parul:
daca e scurt potisa-lprinziintr-o coada
daca e mediu intr-o coada
daca e lung coc sau in coada(aici alegi tu)big grinbig grin
Funda?

| xgirlsxxlove a răspuns:

In caoda ca daca il prinzi in coc ai putea avea neplacerea sa se rupa puful sau sa se desprinda.