| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

La voi când ninge? Funduliță la ăla care-mi spune o propoziție haioasă care să conțină cuvintele: cartof, roz (se pot deriva).

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Un cartof dansa intr-un tutu roz.
Păi nu foarte curând :c

11 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pieptăn cartofiori cu peruci roz.

| Naяutσ a răspuns:

Miercuri, miercuri e ziua mea, vreau zapada.

Imi plac cartofi roz.

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Probabilitate de 10% să apară precipitații, vânt de 3, 1-5, 2 km/oră intre orele 17-21.
Temperatura minimă: -6 grade in vest
Temperatura maximă: 3 grade in est.
Temperatura resimțită: -3 grade
Cer parțial noros, seara cer senin.
Probabilitate mai mare de precipitații incluzând ninsoarea vor fii joi spre vineri cu șanse de 30% să ningă in partea centrală.

| Ayako a răspuns:

Vreau să ningă.
Cartoful meu şi-a vopsit părul roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninge cu pisici, băăăăăăăă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau fundita dar nu este corect, te-a vorbit cu farfuza asta de Președinta1aSweetland ce si cum, auzi la el... farfuza rolling on the floor o exista cuvantul asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am sa-ti dau un pumn in cartoful ala de-i zici tu ochi ai sa vezi cum ninge numai cu stelute roz, intreaba-l pe Busu, ala e var cu Sf.Ilie (ministrul anotimpurilor)

| Hexiled a răspuns:

L-a noi va ninge cu cartofiori in farfurita rozalie cu Tom si Gerry alaturi ce un suculet de morcovi si o punga de pufuleti
(p.s YammmY) funda?

| dragon88denis a răspuns:

Maine(cred) cartof roz ce esti.

| MetallZuZ a răspuns:

.o. La mine ninge cu cartofi rozi

| 夢想家 a răspuns:

Fulgii de zapada cat cartofii roz nu vor cadea din cer pana vineri.