| Karinakari99 a întrebat:

La voi va veni Moş Nicolae? Dacă da, ce vreţi să vă aducă?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns (pentru Apache):

Vai, tu!hee hee
Dar chiar aşa de obsedat eşti de paraşutele care pozează goale...
Pe mine mă apucă groaza când văd aşa ceva I don't want to see
De-aia nici nu ţi le-a adus Moşul. Că eşti băieţel rău!
Alt'dată să fi mai cumintewinking

| βėan a răspuns (pentru blueangel99):

Am o intrebare.Sa n-o iei cam prea in serios.Esti gay sau fata? Sa te uiti la alea in revista nu e ceva de groaza.N-ar fi ca si cum tuta aia ar fi nevasta-ta.

| Tuitiiii a răspuns (pentru Apache):

Prea tare asta!=]]]]

| Apache a răspuns (pentru blueangel99):

Da stii ce imi place sincer?
. toate.ba da TOATE, spuneti ca sunt parasute, ca de ce ne uitam la ele ...si dupa aia voi sunteti alea geloase ca arata mai bine ca voi
...sunteti comice la faze de genu asta

| blueangel99 a răspuns (pentru βėan):

Sunt fată, dar pe mine mă dezgustă imaginile cu acele tipe care pozează aproape goale.

| Downfall a răspuns (pentru blueangel99):

Ştii cum e...cine nu are parte de aşa ceva în viaţa reală se mulţumeşte şi cu reviste de genu'...

22 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu...anul trecut asteptam filmul porno cu Udrea pe caseta...si nu mi l-a adus.A intrat in casa, eu eram sub covor, iar el a vrut sa imi lase un biletel pe care scria "Scuze baiatule, dar nu am putut sa-ti aduc caseta, m-a dat afara Basescu cand m-a prins furand-o.In schimb, uite caramele si 3 kg de ceapa.Cu drag, Mos Nicolae."

Si acum imi pare rau ca i-am umflat ochii si l-am scos din casa aproape gol...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa nu-mi aduca nimic ca pana si asta ar fi in stare sa-mi ceara bani...

| PotcaPădurii a răspuns:

O viață pentru că încep să devin lifeless și în rest dacă se poate, pe Alice Cooper.

| blueangel99 a răspuns:

Eu vreau să-mi aducă o medie de 10.
Glumeam oh go on
Nu am încă un gând, adică am tot ce vreau până acum.
Nu prea ştiu ce să cer thinking

*gol*
*__________*

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Un băţ să il bag la justin biberon' în gât.

| WhatMeanLove a răspuns:

Ma,eu cred in Mos Nicolae!
*rade ironik ca-s parinti in spatele ei*
Si apropo, vreau un catel Huski(pui nou-nascut).

| W1z4rd a răspuns:

Un autograf.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiDoMino a răspuns:

O alta viata...

| ScheißeBeMine a răspuns:

Eu vreau si primesc cartea Lady Gaga X Terry Richardson

| Ovidiutz a răspuns:

Un autograf de la Ozzy Osbourne :X