| miki_6623 a întrebat:

Ce vreti sa va aduca mosul nicolaebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

P*zde cu tate, care danseaza pe ''Tana-nanananan-nanananananan-NAAAAAAN''

Also, vreo 2 lei is de ajuns.

14 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Un Mos Nicolae care sa aduca alt "Mos Nicolae" mai "plin"!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna mikihappy
sanatate multa, asta doresc familiei mele, daca sunt sanatoasa, o sa pot oferii multa bucurie si cadouri celor dragi, vrem un an mai bun, fara rautate si invidie si lumea sa fie mult mai buna si fara rautatihappy
O frumoasa zi sa aihappy

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Cate mai multe dulciuri si poate ceva de imbracat. happy

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Weeeeeeeeeeeell, inapoi la religie sau de unde vii straight face

| WhatMeanLove a răspuns:

Iubire,cel mai important sentiment.Cine mai are nevoie de bani dupa ce o are?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sanatate,fericire,sa imi mearga bine la scoala.
*-*

| alexandra2859 a răspuns:

Bine,acum toti stim ca nu exista dar o sa raspund asa pentru a trece timpul(probabil ca de asta ai pus intrebarea)

pentru ca anul asta a plecat prietena mea cea mai buna vreau sa mi-a aduca inapoi.
chiar imi lipsestecrying

| Dariusuu a răspuns:

O fundita.

| ayosmdk a răspuns:

O carte... happy Iubesc cartile. Am citit vreo 200 de pagini intr-om pauza la scoala happy

| byeddy a răspuns:

Sanatate si intelepciune, haine frumoase si o iubitalaughing

| Piinkyy a răspuns:

Haha! buna intrebare, As vrea sa imi aduca in dar iubire, sanatate, pace, implinire si o iarna de neuitatbig grin.

| Flory1999 a răspuns:

Nu stiu... Dulciuri, sperante, bucurii, sanatate. happy

| FlavyAlx a răspuns:

As vrea sa-mi aduca o iarna cu multa zapada...o fundita pe TPU. o excursie extrema cu skiurile la munte happywinking

| justinbieber2013 a răspuns:

Pai mie mi a adus o parte din cadou un iphone 4s si vrau sa mai imi aduca multe multe haine dulciuri