| mhn24 a întrebat:

Lol... Gata, mi-e rau de la atata Justin Bieber (Javra Bulversata)...
Cica e un exemplu bun (afemeiat rau, cocalar de nota 5), e amuzant (lol, nu mai pot de ras cand il vad) si foarte talentat (baby, baby, baby, oooh!), un tip poetic (eenie meenie - ce tampenie tampita!). Fanele disperate renunta la Iisus si se inchina la el. Colega mea nu mai crede in Dumnezeu de cand il place pe Justin Bieber. :))
Deja am gasit ce e Justin Bieber. Justin Bieber e Antichristul, nu? De acord?
Acum chiar, voi ati vazut cine e? Experiment nereusit din eprubeta, creat special pentru fete de 2-5 ani.:))
I'm tired... I'm gonna say just this:
http://www.youtube.com/watch?v=W_cGo0q7krk
De acord?
PS: Fanele disperate folosesc zece miliarde de emoticoane intr-un enunt. E absolut stupid. Apropo, fanele sunt si analfabete. Si disperate. Poarte haine "stil Justin Bieber" si arat ca dracu'.
PSS: http://www.youtube.com/watch?v=zHzN80iC59I&feature=chann el
PSSS: Noul hit Justin Bieber, lol: http://www.youtube.com/watch?v=oEcm8--yHos&feature=relat ed (EPIC).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

**** idio**le cu cine te-o facut in bu*da DE tamp*it ce esti jb e cool dar ma*ta nu. e; e sexy tu bou.

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| User a răspuns:

Idolu la femei* se stieeeee

* intre 7 si 10 ani

| Nicolelenaa a răspuns:

Hey mhn24 mi-ai facut ziua mult mai frumoasa laughing rolling on the floor
deci eu il urasc pe acest mucos din cauza ca celelalte fete il adora laughing

justin biberon e idolul fetitelor naive care saliveaza dupa primul baiat "frumos" rolling on the floor (cica) care le apare in fata laughing

oh justin esti idolul meu... te iubesc si vreau sa ma marit cu tine

numai porcarii de genu asta aud toata ziua
deja m-am saturat laughing

hai ca a fost super intrebarea

te superi daca imi dai o fundita mica? big grin

| ViseMaicăVise a răspuns:

Nici eu nu-s fana mare(nu sunt obsedata), dar n-am nimic cu el fiindca nu-l cunosc si nu mi-a facut nimic.Recunosc din suflet ca are voce buna, si nu e chiar asa de urat, e chiar frumos(nu "salivez dupa el", dar e un cantaret bun). Si toate astea la doar 16 ani.Ganditi-va ca asa a fost si Michael Jackson, a cantat in copilarie de la 5 anisori, deci JB nu e un bebelus sau "Justin Biberon"

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

De acord cu tine big grin

| StefanStyle94 a răspuns:

Cocalar americanlaughingsa moara fetele...

| Vanilla_7184 a răspuns:

Wtf?!, uite ce draci are aia.
Băi ce dracu vedeţi la el, draguţu p*lii. Ce vă place să salivaţi după el? Nu aveţi minte? Îi doar un băiat ca oricare altu.
Îmi e aşa de simpatic că i-aş băga un băţ in fund.

Give me a gun to kill myself!

Vanilla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i Frankenstein când ai nevoie de el?

Să-şi vadă fratele geamăn...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am anumite principii care ma impiedica sa jignesc o persoana pe care nu o cunosc si care nu mi-a facut rau.
Prefer pur si simplu sa o ignor.
Asta nu inseamna cu pot sa le torturez pe fanele luilaughing[obsedate de-a dreptul, frate!oh go on]
Totusi sa fim seriosi, nu toate fetele care sunt fane renunta la religie.Sincera sa fiu, e mai bun Bieber decat Guta sau Salam si sunt sigura ca aici esti de acord cu mine.
Sfatul meu:Imagineaza-ti ca nu exista, incearca sa nu mai cauti pe youtube parodii cu el si inchide televizorul daca apar stiri cu el.Vei supravietui...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce pot sa spun, nici eu nu sunt fana si asta inseamna ca nu ii dau atentie, insa tu ii dai atentie, m-am uitat mai mult pe acest site si sunt multe intrebari despre acest baiat, daca te enerveaza, daca te calca pe nervi, daca nu il suferi de ce incepi sa cauti pe youtube parodii sau nu stiu ce!
Sa ne gandim ca totusi nu il cunosti, bineinteles ca nici eu, si nici nu as vreahappy, insa ignora-l, e prea de tot, spui ca nu ii dai atentie insa ii dai si se vede, fie ca tu zici nu!
Nu esti mai presus daca jignesti o persoana pe care nu o cunosti decat de la televizor si niste video-uri luate dupa internet!
Papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti o mare tampita. mata-i aanalfabeta, eu nu port haine in stil justin bieber ca sa stii, asa ca femeie esti pr`oasta? sshi sti esti si mai pr`oasta daca zici ca fanele renunta la Iisus pentru justin bieber asa ca cred m esti o mare dobitoak(eu cred din tot sufletul in Iisus si sa nu-mi spui mie ca nu stiu ce... tu idioato.esti oo tembelizata si debitezi mult.si toti care zic ceva rau despre el sunteti de tot RAHATUL frate daca nu va place cum canta un sfat nu mai ascultati prostilor. tu esti si-avra, si crede-ma ccu ce-ai spus despre Iisus ca renunta la el ai fost de toata jena despre Gaga de aia nu zici, aaa stai sa vad alea va plac ca's satanice, uita-te la melodiile ei intoarse sunt pline.si voi comentati de justin bieber ca e antihristul, sunteti de toata jena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fdgds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o mare tampita in tot ce-ai spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti o mare tampita. mata-i aanalfabeta, eu nu port haine in stil justin bieber ca sa stii, asa ca femeie esti pr`oasta? sshi sti esti si mai pr`oasta daca zici ca fanele renunta la Iisus pentru justin bieber asa ca cred m esti o mare dobitoak(eu cred din tot sufletul in Iisus si sa nu-mi spui mie ca nu stiu ce... tu idioato.esti oo tembelizata si debitezi mult.si toti care zic ceva rau despre el sunteti de tot RAHATUL frate daca nu va place cum canta un sfat nu mai ascultati prostilor. tu esti si-avra, si crede-ma ccu ce-ai spus despre Iisus ca renunta la el ai fost de toata jena despre Gaga de aia nu zici, aaa stai sa vad alea va plac ca's satanice, uita-te la melodiile ei intoarse sunt pline.si voi comentati de justin bieber ca e antihristul, sunteti de toata jena.nici eu nu ar trebui sa judek pe nimeni(vam dat doar un exemplu) dar nici voi n-ar trebui sa judecati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh fetitzo ink ceva melodiile lui gaga nu numai ca's satanice intoarse dar si videoclipurile, am spus nu-s eu sa judec pe nimeni dar ar trebui si voi sa aveti cateva principii(sa nu jjudecati) adica bine nu-l suportati dar nu inseamna ca trebuie sa commentati de el, deci eu n-am nimic cu tine. dar controleaza-ti ura, si ti-am mai spus femeiee in mesajul de mai sus ca nu as renunta la Iisus pentru nimic in lume...asa ca daca tu iti spui parerea ta jalnic spuneti-o in alta parte asa sa nu-mi vi tu cu rahaturi din astea ca fanele al renunta la Iisus si se inchina la JB, am spus esti de toata rushinea.scz pentru ce am zis ca esti tembelizata.proasta,dar asta e, deci scuze eu nu pot sa tin ura aia in mine asa eu imi cer scuze, si incerc a doua oara sa vb mai frumos, sper sa-ti reglezi ura aia pe care o tii pentru JB si nu numai pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci daca esti baiat bine.esti un mare tembel asa ca putin imi pasa daca zici tu de anominii disperati ce crezi ca daca nu am cont nu mai pot sa intru sa vad ce-ai scris? pot sa spun acum ca esti un mare idiot...si apropo ti-ai dori tu sa ai fanele "disperate" asa ca nu-ti face iluzii ca le ranesti tu zicand nu stiu ce.frate esti un mare ratat.asa ca te rog nu te clasa printre ce-i mai prosti pentru ca deja ai facut-o...

| OhMyBieber a răspuns:

Aa si ca sa vezi mi-am facut contwinking sper sa nu mai spui ca toti anonimii disperati.

| CoTZzO a răspuns:

De acord cu tine. nu il suport ^_^