| Comeandtellmesomething a întrebat:

M-a impuns o albina in fund...mai sunt virgin?straight face

24 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething explică:

@ZoOzOLe de asta e fundul meu atat de dulce D:
@Gummy o sa trebuiasca sa ma uit cu lupa la ei.
@bogdan26 Amin!
@BiscuiteDeCiocolata lasa lacrimile de crocodil ca stiu ca vrei doar bere *ii da o bere*
@george
>ca intrebare *LoL*
Suntem la T/A duda!

| Comeandtellmesomething explică:

@Kidda75 A dat drumul acului in mine straight face O sa raman insarcinat?
@ChioruL nu ca a spus ca nu asteapta pana intra prezervativul la apa
@Pralină daca vi, lasa biciul acasa *trollface*
@Clannad *ii da un servetel*
@Bastet *copil prost on* mami, nu ma bate.Nu a fost cu intentie.
@Ahla Eu sunt viespe *trollface*
@Gummy ca sa-mi vad creierul sau ce? Da, stiu...e cat o nuca
@BlahBlah da ele ce au cautat cu stupul in c**** meu? D:
@hummer cum sa-i zic mamei ca m-a dezvirginat o albina?
@Deea03 "Fata" asta era dotata
@BiscuiteDeCiocolata de care iti place?
@mirela18 Asa la sentiment *highfive*
@express11 cred ca asta vroia

| Comeandtellmesomething explică:

@BiscuiteDeCiocolata e un singur mod de a afla.b-)

| NothingToEat a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

cautate in fund vezi ai miere daca nu esti virgin daca da ...asta e viata merge inainte

| Bogdanux a răspuns:

Felicitari! De astazi, ati semnat un nou contract pe toata viata care sa dovedeasca ca virginitatea dvs. e in ceruri.Ce cuvinte vreti sa le spuneti telespectatorilor?

*intinde mana ca microfon n-are*

| Bastet a răspuns:

Tu ce crezi, dragul meu?

| Pralină a răspuns:

Maybe, zi-mi une stai, si vin sa verific*trollface*

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar NUcrying

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Comeandtellmesomething,NU! nu vreau bere! ce fel de bere?laughing)

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai numai stiu cum se numeste.deci pana la urma mai esti virgin?:->
intrebam si euwhistling

| SuperNovaaaaa a răspuns:

*se preface ca nu stie care e modu` ala*Auzi.da care e modul ala?laughing

| Gandăr a răspuns:

Vai dragă, nu! Iar eu credeam că you are singurul om cu copii normali, acum o să ai copii - albină. Succes!

Săracul... D:

| Gandăr a răspuns:

Te ajut eu cu o lupă? D:

| CoquineNoire a răspuns:

Ce ai cautat cu curu in stupul de albine?

| Deea03 a răspuns:

Pai.

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar da. Esti virgin.

Si apropo. din cate stiam eu baiatul impunge fata, nu invers whistling

laughing

| ZoOzOLe a răspuns:

Da, dar s-ar putea sa te ca*i miere si sa te p*si polen...

| LikeARollingStone a răspuns:

Clar nu!

| Ahla a răspuns:

Nu. Ca si tu esti albina, dar nu vrei sa recunosti!

P.S. Bzzzzzzzzzzzz, si zbor spre urmatoarea victima. Sper sa gasesc un fluturas. Bzzzzzzzzzzzz.

| express11 a răspuns:

Daca te impungea in ***, nu mai erai!

| hummer24 a răspuns:

Daca ti-a intrat in cur sigur nu mai esti virgin si s-ar putea sa isi faca stup acolo si ai dat de naiba atunciwinking vorbeste cu ai tai despre asta si du-te laun doctor ca e groasa treaba

| Ddenise211 a răspuns:

Bine a spus Zoozole laughing

| Kidda75 a răspuns:

Logic frate ...depinde daca ti-a bagat`o adancrolling on the floor

| george_4682 a răspuns:

Da normal ca esti.ca intrebare