| Barajag a întrebat:

M-a intrebat cineva:Ce-i mai mica si mai mica, decat p. a de furnica?hee heeVoi stiti? Dau fundoaca malebig grin

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Stiu eu...stiu eu... p--a la furnicar!
am ghicit!?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Flacara de la aragaz, evident!

| DeeDee28 a răspuns:

P. a de purice ...alta mai mica nu stiu sa existehee hee

| JeSa a răspuns:

R: Un epsilon bine alesrolling on the floorbatting eyelashes sau o fi bacteriabig grin?!

| kaya a răspuns:

Eu stiu mah ce e mai mic p. a de Atom rolling on the floorrolling on the floor

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

De paduchebatting eyelashes paduchele e mai mik ca puricelebatting eyelashes si ca furnicabatting eyelashesrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i mai mica si mai mica decat puta la furnica: R: o ai in pantaloni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu ma sperie!
este p. ta de bacterie!

| Larisa_Nedelcu_1987 a răspuns:

Ce-a mai mica si mai mica e pu..ca de furnica